XXL Nutrition

zomer en kuren

marlymass

Dutch Bodybuilder
Lid sinds
2 mei 2005
Berichten
359
Waardering
0
hoe zit het nou met de zomer maanden
hoe kuren jullie

probleem 1

als je voorheen al gekuurd hebt en je gaat in de lente(zomer) cutten zonder roids volgens mijga je dan teveel inleveren ? meschien mensen ervaring die voorheen wel gekuurd hebben en zonder roids de cut zijn ingegaan en massa hebben weten behouden?

probleem 2

dan denk je oke dan ga ik in de cut op sap om de voorheen gewonnen massa beter te behouden en droger en harder resultaat te berijken
hoe zit het dan als je klaar bent met je kuur?
je eigen testosteron levels liggen op nul maar je kan niet boven calorie behoefte gaan zitten omdat je dan weer vet gaat aanzetten maar er onder zitten is ook niet oke
komt er nog bij dat de oestrogenen de overhand hebben in jouw lichaam
wat ook weer zorg voor meer vocht en vet ophoping

gegroet

marly
 
1. Hoelang is het geleden dat je hebt gekuurd? En wanneer wil je echt beginnen?


2. Als je cut gebruik je middelen die niet aromatiseren en ook niet zorgen voor veel oestrogenen want dat heeft geen zin in je cut want dan hou je meer vocht en vet vast. Als je toch kiest voor een simpel Test kuurtje kan je dit altijd doen in combinatie met proviron of arimidex zodat je geen last heb van oestrogenen.

Zoals velen het hier doen zijn test en masteron goeie middelen mee om te cutten hierbij word vaak ook nog tren bij gebruikt voor de extra hardheid, wil je het bij 2middelen houden dan zou ik toch voor test en masteron kiezen.
 
Nope met de zomermaanden, als het tenminste echt warm is buiten, ga je toch minder harder trainen, eten etc.
ALthans ik wel.
Ik blijf natuurlijk wel goed op mijn training en voeding letten, maar alleen een treedje lager.
Lichaam voldoende herstellen en rust geven, zodat ik september/oktober wil flink aan de slag kan gaan.
 
Terug
Naar boven