Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Hallo mensen ik heb een vraagje, ik ben aant denken om dit product te gaan kopen maar ik twijfel tussen No-explode en Nos Ether van get diesel. Heb een pot Nos Ether leeg maar wil eigenlijk No explode ook eens proberen.
Iemand ervaring met beide producten?
Heren, ik heb nog een vraagje.
Na al de gruwelen van het innemen te doorstaan heb ik het zover gekregen de pot al bijna leeg te krijgen. Hoelang gebruiken jullie nos ether? zal ik aam mijn 2e pot beginnen of is het raadzaam een maandje te wachten en om vervolgens weer opnieuw te beginnen?
Heb eerder nog nooit suplementen gebruikt en nos is dus mijn aller eerste...
Ik heb ook vaak last van mijn maag als ik nos heb genomen, maar ik neem t dan wel met vruchtensap want met water krijg ik t niet binnen.
Warme melk drinken een poos nadat je nos hebt genomen doet wonderen voor mij...