Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
je gaat me toch niet zeggen dat spanning van de spieren een invloed heeft want dan bewijs je alleen maar dat de onzekerheid op zulke metingen heeel onzeker is
Het is algemeen geweten dat die weegschalen eventueel een redelijk goed cijfer geven voor normale mensen. Voor personen die aan...
Ik heb zo een weegschaal staan en heb eens een leuke test uitgevoerd. Ik ben erop gaan staan en had een VP van 18% bij 79kg (ik denk een overschatting want buikspieren zijn te zien).
Ik hield me toen vast aan iets en woog toen 76kg met VP van 16% daarna een derde test waar dat ik zorgde dat ik...
fietsen zal wel goed zijn maar als je geen meniscus hebt, heb je geen demping meer. Alle draaibewegingen en schokbewegingen zijn slecht, zoals lopen ed.
Dat is allemaal niet nodig. Gewoon basis-oefeningen leren (squat, deadlift en benchpress, aangevuld met chin-ups en eventueel nog wat andere leuke oefeningen)
Je kan enorm veel oefeningen-filmpjes op internet vinden.
En wat betreft voeding: lees bovenstaande link
Op volgend forum een heel goed begin voor "noobs". De finetuning kan daarna nog altijd.
Hier wordt altijd verwezen naar de stickies maar volgens mij is het allemaal veel te ingewikkeld voor absolute beginners:
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=113693871
ik volg ook FB schema en doe geen enkele oefening specifiek voor biceps en triceps. In den beginnen is dat volgens mij niet nodig en met jou doel (squash) is core strength veel belangrijker en interessanter.
Vermits squash vanuit de pols komt lijkt me het weinig zinvol om special biceps te...
Ik vind het een onevenwichtig schema:
1 rugoefening in vergelijking met 1 oefening voor triceps en 1 oefening voor biceps. Benen en rug zijn veel grotere spiergroepen dan je armen.
Ik zou die arm oefeningen eruit gooien en er pull-ups insteken. Ik zou ook niet met schouders beginnen maar met...
in principe maakt het niets uit en eerlijk gezegd doe ik inderdaad meer cardio ipv minder te eten omdat ik graag af en toe cheat
maar als je een beginner bent is het volgens mij niet zo belangrijk om een superstrak schema te volgen. het gevaar van een superstrak als je pas begint, is het...
op volgende link (forum bodybuilding.com)heb ik veel info gevonden. Het staat eigenlijk regelrecht tegenover de meeste BB-cut regels maar ik denk dat het in het begin beter vol te houden.
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=113693871
helemaal juist. Ik ben 3 kilo aangekomen maar wel serieus wat vet kwijtgeraakt. Ik ben wel kleine 4 maand bezig en heb vroeger enkele jaren krachttraining gedaan.
Ik heb totaal geen voeidingsschema en zorg gewoon dat ik veel eiwit binnenkrijg
in de vorm van tonijn, kwark, proteinepoederen kip...
Je komt naar een bodybuildingforum en je vraagt eigenlijk wat je moet doen om een beetje beter uit te zien. Het is dan vrij logisch dat je zulke reactie losweekt.
Het is alsof je een Hells Angels cafe binnenstapt en vraagt welke scooter je het beste koopt...
OT: Zoals gezegd, train 3 maal...