Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
wat een lafe zet zeg...zomaar de pics weghalen. Nu kan niemand anders meer zien en beoordelen. En wat nou als ze over je hoofd of wat het ook is lullen. Ooit al gehoord van negeren? helpt je een stap verder in het leven.
Vind het ook nogal meevallen, hij staat erg droog, maar toch niet zo extreem veel massa. Als je hem bezig hoort wordt hij de nieuwe mister O
Wat mij vooral stoort is dat hij zo voldaan is van zichzelf dat hij ook helemaal geen ruimte laat commentaar. Als je zelf zegt dat je veel massa hebt etc... wat is dan het nut van een fototopic openen?