AndroidHealthClinic

1000e topic over schema + voetbal

PerfectShape

Dutch Bodybuilder
Lid sinds
18 mrt 2010
Berichten
719
Waardering
24
Lengte
1m88
Massa
81kg
Vetpercentage
13%
Dag heren,

Ik voetbal op woensdag en zaterdag.
Woensdag is meer dat ik aanwezig ben dan hard trainen maar toch..

Zondag werk ik in de horeca en loop ik zo'n 15-20km op 1 dag.

Ik zit nu met een dillema. Welke dag train ik me benen?

Ik dacht zelf aan dit:

Ma:
Upperbody
Di:
Lowerbody + Abs
Wo:
Voetbal
Do:
Upperbody + Deadlift
Vr:
Rust
Za:
Voetbal
Zon:
Werk(15-20km lopen)
 
Is lowerbody geen benen dan?

Ik zie dat je 3 dagen traint per week dus je kan evt ook een 3 daagse split doen
ma : borst/triceps
di : rug/biceps
do: benen/ schouders

en elke trainingsdag 1 buikoefening erbij
 
Maandag? Die ligt er tussenin.. Zou dan wel de reps laag houden (+/- 5), niet tot falen gaan en redelijk veel setjes maken, zo zorg je dat je minder spierpijn krijgt als dat je hoger in reps gaat tegen falen aan. Je hebt je benen de rest van de week immers ook hard nodig.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #5
wat voor een enorme horeca gelegenheid is dat?

@ Rickta, Haha Van der Valk, je hebt je eigen gedeelte van +- 10 tafels. En je moet echt als een gek lopen om het bij te houden.(Drank brengen, koffie maken, afruimen etc. etc.):p Gekkenwerk af en toe maar voor een student is het een goede baan(€100 in 7uur).

@ a1s, thx voor je reactie. Maandag is geen optie want ik heb nu nog spierpijn(vooral in me kuiten). De training van woensdag stelt echt niks voor. Het is een half uur partijtje ofzo en dan is het klaar...:rolleyes: Miss is donderdag dan beter?!

@ robdebob, ik hou niet van splitschema's, Werkt niet goed voor mij. Verder pak ik liever de compounds goed en doe ik weinig isolatie.
 
Terug
Naar boven