XXL Nutrition

2,5 maand trainen

Tongelre

Novice
15 jaar lid
Lid sinds
15 jul 2008
Berichten
11
Waardering
0
Ik ben sinds 2,5 maand weer sirieus aan het trainen, ben nu 17 jaar en weeg 90.8 kilo en ben 1.80. Hier zijn de foto's na 2,5 maand trainen :

iw3woo.jpg

161g4m9.jpg


Ik zal over een aantal maandjes nieuwe foto's maken.
Reacties zijn zeer welkom :D
 
haha krijgen we dat weer:) 2.5 maand trainen +.....?

Verder zeer goede basis voor 17 jaar.
massa aanwezig
Maar k'zou wel op je bf letten.

Tattoo's vind ik persoonlijk wel vreselijk trouwens maar dat heb ik wel vaker.
 
Hoe lang heb er daarvoor dan getraint ?
 
no way 3 maanden..... :roflol: wel nette rug maar je BF is echt te hoog
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #5
Daarvoor het ik aantal keren een poging gewaagd om serieus te trainen maar alles zonder succes. Dus ik heb nooit echt serieus getrained hiervoor en nu ben ik dus 2,5 maand serieus bezig.

En ik heb in deze 2,5 maand supplementen gebruikt, denk hierbij aan Creatine, Proteine, NO-III, Nitrix, Cellmass en NO-xplode. Dus 2,5 maand trainen+Supplementen

En ja ik ben bezig om mijn BF omlaag te krijgen.
 
Je zegt wel erg veel 2,5 maand he ?
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #7
Ja omdat ik nu zolang train.
 
Hoe lang heb je niet serieus getraind?
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #10
Nee ik heb niet van de anabole gesnoept, en ik heb zo'n 3/4 maanden niet getrained voor ik nu weer ben begonnen, daarvoor had ik denk ik zo'n 1,5/2 maanden getrained.
 
Post nog eens een foto binnen een half jaar. Ik wil wel eens weten hoe je er dan uitziet
 
Nu niet allemaal doen of die zo vreselijk goed is, leuk fysiek om te beginnen, denk alleen wel om je BF.

Succes ermee :thumb:
 
Buff , en niet slecht maar laat je bf idd niet veel hoger komen dan het nu is. Wordt anders al een deftig lange cut :P
 
BF is misschien wat hoog, maar is toch aardig wat beest potential hoor.
 
Terug
Naar boven