Ot92
Huge Freak
- Lid sinds
- 18 mrt 2014
- Berichten
- 7.571
- Waardering
- 1.030
- Lengte
- 1m84
- Massa
- 88kg
- Vetpercentage
- 10%
Duindorup duh gekstuhhhhhhhhh

letterlijk he

Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.


Je hebt nog een met zo een koeli erin.. Zitti te zeggen jah die buiteblabders mieten oprotten duindorp is van duindorpers.. Wtf aars likker. Echt zo een guy miet voor de spiegel gezet worde .
Ga eens met hem wat drinken en geef hem een aantal tips m.b.t. het zoeken van een nieuwe woning.
Die beste man komt eindelijk de schilderswijk uit, gaat ie weer terug. Als je ergens weggaat dan ga je er toch van uit dat je daar niet meer wilt wonen, of heb ik dat nu helemaal verkeerd?
Ik ben ook heteroZolang je mij maar niet versiert ofzo want ben gewoon hetero jammer genoeg voor jou![]()




Hahaha die mong**l die met haar karretje achteruit tegen dat gebouw aan botst![]()
.
.ja maar, omdat hij nog een opzegtermijn had bij z'n oude woning, en hij niet zo één, twee, drie, een woning kan regelen, is hij daarom teruggegaan naar de schilderswijk.
het is een redelijk aangepaste jongen (zeker als je het vergelijkt met de Marokkaanse standaarden). die jongen doet z'n best om tussen de autochtonen te wonen en zich aan te passen, maar wordt jammer genoeg tegengewerkt door dat soort mensen.

Da's toevallig... dat vertelde ie ook in die vid. Zeker weten dat je het echt een vriend van je is?![]()
of gewoon iemand die ze erfstuk ( ketting ) niet kwijt wil en overbeschermdGraag!
Geen alcohol aangezien we op een bb-forum zitten zeker?
Ik ben niet zeker maar een ketting en een ring doet me denken aan een wannebe gangster/pimp, en dan is hij bang om in een wijk afgeperst te worden? Zo komt het over.

