Vincenzio
Ripped Bodybuilder
- Lid sinds
- 14 nov 2008
- Berichten
- 3.518
- Waardering
- 303
- Lengte
- 1m82
- Massa
- 79kg
- Vetpercentage
- 13%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
(12 heerlijke repen, zakje ON whey, en een doosje perfect burn waarover ik zeer tevreden van ben!) alleen zat er de verkeerde shake beker bij
maar toch zeer goede service! 
Ja, zodra deze er is. Geven we dit direct aan. De sampling van de nieuwe smaken viel enorm tegen. We gaan dus het nog even door proberen!Als er een datum voor de white choco bars is kan je die dan geven? En komen er nieuwe smaken?

Ja, ik ben bang helaas van wel. 100% beloofd! Morgenochtend check ik het direct bij PostNL.Ralf kan t zijn dat me pakketje toch pas morgen binnen komt? Grtz!
Die zijn leuk he! Ja, het is ook zeker een verrassing. Het gaat nergens over hoeveel vertraging erop zit. We hebben alles vorige week verzonden en ik ben blij dat het eindelijk in huis is!Vandaag een zeer aangename verrassing ontvangen in de bus!
Bedankt heren van B&F!

Super, graag gedaan. Zet het bij je volgende bestelling er even bij dta je nog een shaker tegoed hebt, dan regelen we dat!gisteren mijn bestelling goed ontvangen. alleen 2 dagen te laat maar kunnen jullie niets aan doen wss door douane bij de grens, heb het nog al paar kaar gehad(12 heerlijke repen, zakje ON whey, en een doosje perfect burn waarover ik zeer tevreden van ben!) alleen zat er de verkeerde shake beker bij
maar toch zeer goede service!
![]()
Krijg je die extra erbij.
Bedankt voor je bestelling. Morgen in huis!

Nee, op dit moment helaas nog niet.Komt jullie feed the beast shirt er nog in andere kleuren?
Heren, ik had een klein vraagje. Ultra omega 3, die stinkt en smaakt heel erg naar vis en die smaak blijft in je mond als je niks eet. Heb vroeger High Quality Omega 3 gehad (softgels) en die smaakte en rook nergens naar. En deze heeft zelfs speciale coating, maar bij elke pil ga ik bijna over mijn nek en ik kan wel tegen rauwe vis trouwens. Ik heb nog reviews gelezen voordat ik het besteld had, mensen zeiden (zoals hier als in VS) dat het heel makkelijk in te nemen is, heeft geen vissmaak enzo. Ik had dan graag zoiets bij productbeschrijving gezien voordat ik het kocht.
Het gaat om deze: http://www.bodyenfitshop.nl/vitamines/omega-essentiele-vetzuren/now-foods/ultra-omega-3/

Nee, vingers niet vettig maar wel stinky daarnaWorden je vingers ook een beetje vettig als je ze uit het potje haalt? Misschien is er 1 geknapt in het potje, heb ook weleens iets dergelijks gehad. Overigens was dat niet met Ultra omega 3, maar wel met andere omega 3 softgels.
Ze hebben allemaal best wel harde coating, maar het meurt
Dacht doe mijn neus dicht, stop met ademen en neem snel eentje.......ja hoor! Smaak in je mond is nog erger 
Hoe kan het dat de eiwit pannenkoeken van body en dit 0% vet hebben en die van xxlnutrition wel vol vet zit?
Is het misschien mogelijk dat je dan even reageert op dit bericht of ons een PM stuurt? Dan komen we er dan even op terug
Zojuist weer Whey Perfection en wat oats besteld, bevestiging van de bestelling ontvangen en 4 minuten later al een verzendbevestigingBen ook benieuwd of de muts een beetje goed zit
![]()
We proberen je order zo spoedig mogelijk te verwerken! De muts zal je zeer zeker bevallen! 
Worden je vingers ook een beetje vettig als je ze uit het potje haalt? Misschien is er 1 geknapt in het potje, heb ook weleens iets dergelijks gehad. Overigens was dat niet met Ultra omega 3, maar wel met andere omega 3 softgels.

Nee, vingers niet vettig maar wel stinky daarnaZe hebben allemaal best wel harde coating, maar het meurt
Dacht doe mijn neus dicht, stop met ademen en neem snel eentje.......ja hoor! Smaak in je mond is nog erger
![]()
Misschien daarna een Perfection Bar voor de smaak? haha
