flashteck
Dutch Bodybuilder
- Lid sinds
- 16 mrt 2013
- Berichten
- 341
- Waardering
- 2
- Lengte
- 1m80
- Massa
- 76kg
- Vetpercentage
- 15%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik meng havermout met yoghurt danone.
En heb onlangs kwark gekocht, man dit is niet te etendus als je een ander suggestie hebt, altijd welkom,
en ik waardeer het enorm dat je me blijft helpen![]()
ja wat voor kwark had je gekocht? zoals ik zei milde is een stuk lekkerder dan franse. evt kan je er een zoetstof doorheen doen die hier wel vaker genoemd wordt, te koop bij kruidvat als het goed is, weet alleen de naam ff niet.
Nog beter is gewoon een schepje vanille whey door de kwark doen.
had laatst een schep whey door mijn kwark gedaan, het was zo dik (en daardoor smerig) dat ik het met moeite bijna allemaal heb weggekregen .. mss als je het in een blender doet met melk etc erbij wordt het beter, maar een schep whey door je bakje kwark is echt een slecht idee. wat dextrose erover werkt welIk weet niet welke whey je erdoor hebt gedaan maar bij mij smaakt de kwark prima en lekker.
Je hoeft ook geen volle schep te doen maar een half schepje is genoeg
ik ben geen specialist in voeding ofzo, maar ziet er wel prima uit denk ik. Mss iets te hoog in eiwitten (3gr/kg<) maar dat zal niet zoveel uitmaken. kan je beter even in de voedingssectie postenKan je even dit voedingsschema nakijken, heb een aantal kleine aanpassingen gedaan, en denk dat het nu wel okay is.
Laat me maar iets weten, en bedankt.
