AndroidHealthClinic

Cutten zonder test

Nooby question here. Is test van bold hetzelfde als reguliere test?
 
Cutten zonder testosteron is als een ei zonder zout. Test is voor mij de basis van iedere kuur, ook in de cut. De dosering test bepaald mede in wat voor mood ik ben.

Bold en hcg maken ook test aan. De manier van hierboven zou ik ook niet doen maar heb geen zin om mezelf 100x te herhalen. 800/900 bold 600 tren 600 primo gaat primo zonder test. Als je er hcg naast zet zou je ongeveer op 300mg test zitten, is zat.

Klopt wel dat een (klein) deel er ander op reageert dan de rest. Die zetten er dan meestal 125mg test naast maar meestal is dat niet nodig

Nooby question here. Is test van bold hetzelfde als reguliere test?

Test is test alleen de opname en wat er dus van overblijft is anders
 
bold op 1000mg schijnt 80 tot 100mg test aan te maken. zelf geen ervaring mee
ik zeg try it out.
 
Wat een ongelooflijke bullshit reacties lees ik hier. Ik kan echt niet geloven dat sommigen, ik ga geen namen noemen, ook maar DENKEN om te kuren.

Je kan prima cutten met test, en ook zonder test. De meeste mensen die perse een test basis willen hebben, die hebben meestal een ziekelijke drang om het "on gevoel" te hebben.
 
Laatst bewerkt:
Op alles kun je cutten behalve op hoge calorie inname
 
Terug
Naar boven