Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Door ghebruik van de pil hou je meer vocht vast en geen vet.. Dus enorm veel door pil aankomen doe je niet.
Daarbij veel meiden beginnen aan de pil tussen de 15 en 22 jaar. De leeftijd waar je als vrouw nog volop in ontwikkeling ben. Dus de tijd dat alles voller en ronder wordt. Dat zou waarschijnlijk ook gebeuren als ze niet aan de pil zijn.
Daarbij verdienen de meiden rond die tijd ook zelf hun zakcentje waarmee ze vaak in de pauzes op school of na school nog wat extra lekkers eten.
Even als antwoord op de vraag. Het zou kunnen zijn dat ze tussentijds misschien een beetje bloed dat kan gewoon voorkomen. het kan ook zijn dat ze een klein wondje heeft wat iedere keer bij gemeenschap weer opnieuw opengaat en dus bloed.
Maar het is niet iets om je gelijk druk over te maken.
Als ze echt veel bloed zou ze gewoon terug naar de huisarts moeten gaan.
En spiraaltje kan ook bijwerkingen hebben. Het is nog altijd een medicijn en van alle medicijnen kan je bijwerkingen hebben. maar niet iedereen heeft daar last van.