TonyYeyo
Cool Novice
- Lid sinds
- 11 mei 2005
- Berichten
- 182
- Waardering
- 0
EricR zei:Voordat dit topic ontspoort, graag on-topic blijven.
En Tony Yeyo, er buiten blijven aangezien het je 'broer' betreft. Neem aan dat hij zelf wel kan reageren op kritiek die hier wordt hier neergezet.
Wat maakt het nu weer uit dat het mn broer is? Ik mag hier heus wel op reageren dus dat doe ik ook gewoon. En ik ben het niet met em eens dat ie al gaat kuren, mja dat heb ik em ook al vaak genoeg gezegd.



Denk dat je nog maar eens moet lezen.
Had zijn enerlaatste post met de laatste verward, dus hiervoor bij deze mijn nederige excuses. Verder neem ik niets van mijn woorden terug, ongeacht het leuke feit dat je broer rechten studeert etc 
(waar ik ut toch wel beetje mee eens ben want hij heeft zeer veel verstand van BB, en dan vind ik ut wel lullig als iemand hem bestempeld als iemand die er nix vanaf weet)