- Lid sinds
- 28 aug 2003
- Berichten
- 7.587
- Waardering
- 1.075
- Lengte
- 1m90
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Wel stupid, die schoonzus van die prins van Dorne pakt Myrcella vol op dr bek en niemand vindt dat verdacht?
Ben ik trouwens de enige die het jammer vond dat je niet eens een klein beetje veldslag zag met het hele Stannis gebeuren? De legers vielen elkaar aan en boem, iedereen dood en Stannis alleen leeft nog..
Het is de Dothraki Khalasar. Denk dat Jorah en Dario haar ring zullen vinden en vervolgens ook Dany.

Dat vermoeden had ik al. Dat laatste denk ik ook maar niet in gevangenschap, ik blijf (of wil graag) de gedachte houden dat Khaleesi er een leger bij heeft![]()
Of ze wordt gewoon gevangen genomen en gigantisch geraped... Dat kan ook.
M'n perfecte droombeeld is zojuist een nachtmerrie geworden..http://www.telegraph.co.uk/culture/...-about-Lena-Headeys-use-of-a-body-double.html
Preuts wijf.
---------- Toegevoegd om 18:59 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 18:59 ----------
http://www.telegraph.co.uk/culture/...-about-Lena-Headeys-use-of-a-body-double.html
Preuts wijf.
---------- Toegevoegd om 19:00 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 18:59 ----------
http://www.telegraph.co.uk/culture/...-about-Lena-Headeys-use-of-a-body-double.html
Preuts wijf.

Verwacht ik ook.Zou Melisandre niet Jon mogelijk terug tot leven kunnen wekken?
Ze heeft volgens mij net als die khaleesi b*ch een contract om niet naakt te hoeven spelen.http://www.telegraph.co.uk/culture/...-about-Lena-Headeys-use-of-a-body-double.html Preuts wijf. ---------- Toegevoegd om 18:59 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 18:59 ---------- http://www.telegraph.co.uk/culture/...-about-Lena-Headeys-use-of-a-body-double.html Preuts wijf. ---------- Toegevoegd om 19:00 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 18:59 ---------- http://www.telegraph.co.uk/culture/...-about-Lena-Headeys-use-of-a-body-double.html Preuts wijf.
god***domme ik liep achter met de afleveringen. Dus ik heb afgelopen dagen beetje inhaalslag gemaakt. Loop al weken ieder gesprek of link naar GOT te vermijden. Vanavond staat nog 1 aflevering geplanned, de season 5 finale. Open ik mijn facebook en heeft 1 of andere SNOL god***domme gewoon een foto regelrecht wat een massive spoiler is.
Echt waar, f**k dat soort mensen. Denk ff na. Niet de hele wereld heeft alle GOT gezien en foto's van dode personages op je timeline knallen is fucking irritant. Ik haat dat wijf. Kutzooi.
Ik heb een hekel aan spoilers maar als je nu nog de finale niet hebt gezien heb je het gewoon aan jezelf te danken.
