XXL Nutrition

Goed split shema?

Lukas87

Novice
Lid sinds
13 apr 2012
Berichten
11
Waardering
0
Lengte
1m87
Massa
73kg
Ik kwam op bodybuilding.com het volgende schema tegen:

http://www.bodybuilding.com/fun/beginner-to-advanced-bodybuilder-in-12-weeks-phase-2.html

Momenteel train ik 3x per week mijn hele lichaam, maar doordat ik steeds fanatieker/zwaarder begin te trainen merk ik dat sommige spieren langer nodig hebben dan (meestal) 2 dagen om te herstellen. Door de twee workouts van het bovenstaande schema af te wisselen wil ik mijn spieren wat meer rust geven.

Ik train wel al een tijdje, maar heb nog niet erg veel kennis qua bodybuilding, dus daarom wil ik jullie vragen of het bovenstaande schema geschikt voor mij is.

Hoe lang ik train: Ongeveer een jaar krachtraining.
Prioriteiten: Spiermassa en kracht.
Beschikbare apparatuur: Sportschool met zowel apparaten als gewichten.
Beschikbare tijd: 3x per week.

Bedankt voor de tips alvast![/FONT]
 
ziet er niet slecht uit alleen een paar goede oefeningen zitten er niet in.. deadlift, waarvan ik persoonlijk vind dat ie in elk schema terug moet zijn te vinden. Chin ups en dips zitten er ook niet in, als je een paar oefeningen vervangt met die 3 dan zit je wel goed.. het gaat er echt om dat je de compounds erin hebt zitten want die stimuleren je lichaam het meest
 
Terug
Naar boven