Zijn heel consequent en streng. Kijk maar eens naar het boetesysteem dat ze in CH hanteren. Vrijwel niemand daar rijdt een scheve schaats, met name buiten bebouwde kom 30+ is het prijsschieten. Zelfs bij tunnels staan daar flitsers, en mag je vaak ook minder snel.
Je kan daar zelfs de cel in geflikkerd worden voor te hard rijden, 20-30 te hard is al invordering rijbewijs afhankelijk van waar het is. Geloof 20 bebouwde kom, 25 er buiten en 30 snelweg.
Sowieso snap ik ze in Monaco wel hoor, hier in Nederland zie je ze soms rijden en dan is het wel vet als ze even revven. Maar een vriend van mij woont langs de ijsseldijk en je wordt echt stront en stront ziek van die geestelijk beperkte josti's op 2 wielen die dan met 80 in zijn 1 door de 30 zone heen boeken. Op een gegeven moment hebben ze de hele weg daar vol grind gelegd zodat ze wel langzaam moesten rijden


