XXL Nutrition

Sticky Het Pauper Topic

Ik denk dat het zonder EU niet veel anders was gelopen.
 
Burgemeester Garmisch-Partenkirchen schrijft brandbrief wegens problemen met asielzoekers
Reactie deelstaatregering: 'Schande om bepaalde bevolkingsgroepen op afkomst te benoemen'


De burgemeester van het Duitse Garmisch-Partenkirchen (bekend van het traditionele skischansspringen op Nieuwsjaarsdag) heeft een brandbrief geschreven naar de deelstaatregering omdat problemen met asielzoekers steeds verder uit de hand lopen. Vooral uit Afrika afkomstige jonge alleenstaande mannen zorgen voor veel overlast, zo melden Duitse media.

Burgemeester Dr Sigrid Meierhofer (SPD, de Duitse versie van de PvdA) vraagt in de brief de deelstaatregering in te grijpen omdat ze vreest voor een ‘explosieve situatie’ waardoor het azc uiteindelijk noodgedwongen de deuren zal moeten sluiten. De afgelopen weken hebben diverse asielzoekers bijvoorbeeld een gebiedsverbod gekregen voor bepaalde gebieden zoals parken, iets wat nog niet eerder noodzakelijk was.

Stigmatiseren mag niet van deelstaat
Volgens de burgmeester is ingrijpen noodzakelijk om de veiligheid en orde in Garmisch-Partenkirchen te kunnen blijven garanderen. Ook vreest ze dat minder toeristen het pittoreske Garmisch-Partenkirchen zullen bezoeken en bestaat er in het asielzoekerscentrum inmiddels een serieus gevaar voor de volksgezondheid.

Verder schrijft de burgemeester dat de vele klachten afkomstig zijn van diverse gewone burgers, en niet vanuit extreem-rechtse hoek. Maar ondanks het feit dat burgers zich oprechte zorgen maken was de eerste reactie van de deelstaatregering vooral dat het schandalig is ‘om een specifieke groep asielzoekers te benoemen op hun afkomst’ en werd er woedend gereageerd omdat de politie-chef hardop zegt dat ‘vooral de zwarten’ een probleem vormen in het azc. De burgemeester reageerde hierop met de mededeling dat ze alleen maar wil vertellen wat er werkelijk gaande is, en niet wat politici zo graag willen horen.

Alleenstaande jonge mannen uit Afrika
Ook de politie van Garmisch-Partenkirchen erkent de problemen. Volgens een polizei-chef moest de politie de afgelopen zes weken al net zo vaak uitrukken voor problemen in en bij het azc als in de complete twaalf maanden daarvoor. Volgens hem zijn vooral ‘de zwarten’ de baas in het azc. “Zij bepalen wie waar mag slapen, ze slopen de boel, vechten met andere inwoners en houden de openbare WiFi constant bezet. Alleen al in september waren er zoveel incidenten dat het een kwart is van het aantal incidenten wat we in een normaal jaar registreren.”

In het asielzoekerscentrum van Garmisch-Partenkirchen zitten 250 asielzoekers. Waren dat voorheen vooral Syrische familie’s, nu bestaat de meerderheid (80 procent) uit alleenstaande jonge mannen uit Afrika.

De burgemeester en de politie kunnen niet bevestigen dat er in het azc ook sprake is van seksueel geweld en misbruik, ook al wordt dit wel op social media beweerd.

In zes weken net zo vaak uitrukken als in de complete twaalf maanden ervoor, black lives matter :roflol:
 
Rotherham child abuse charges: Eight guilty
All white girls are good for is sex. They're just sl*gs

9sxwy0.jpg
 
lieve koppies zeg
 
Schokkende beelden van ‘gezellig’ en ‘sfeervol’ Amsterdam (Cali aan het IJ)
Zelden werd tientallen jaren lang bestuurlijk falen (PvdA) zo duidelijk in beeld gebracht


In het schitterende diverse tolerante ieder1 multiculti Amsterdam van Eberhard van der Laan (PvdA) krijgt een gezin middernachtelijk bezoek van een drietal gewelddadige Top600-klantjes. Omdat ze in het onpimfortuijnlijke gezin geregeld naar Zendtijd voor Politieke Partijen Opsporing Verzocht kijken, heeft de vader des huizes de compound maar volgehangen met CCTV. En nu zitten ze zelf in Opsporing Verzocht. Jeuj. Nu kunnen we zien hoe Mo, Mo & Mo met voorhamer én machinegeweer hun kleine jihad ten uitvoer brengen.



‘Het gaat best goed met Amsterdam’ – Burgemeester Eberhard van der Laan (PvdA), 2016
 
Ik neem aan dat ze wel een flinke boete hebben ontvangen voor het ophangen van cameras waarmee de openbare weg en zelfs de buren te zien zijn?
 
En een vinger dat ze niet zo moeten discrimineren en juist blij moeten zijn dat ze wel een kans hebben gekregen (white privilege).
 
Zweedse aanpak terugkeerjihadii: belastingvoordeel, gratis rijbewijs en gratis woning

Sociaaldemocratische heilstaat Zweden, waar kwaadaardige feminisering en het beslist nooit noemen van dader-etniciteit staand beleid zijn, gaat terugkeerjihadii keihard aanpakken.

De stad Lund en andere Zweedse steden gaan oorlogsmisdadigers die uit naam van de islam voor ISIS mensen hebben afgeslacht, riante terugkeerregelingen aanbieden. Zo moeten de islamitische slagers die terugkeren, nu naar schatting zo’n 140 man in Zweden, belastingvoordeel, een rijbewijs en gratis huisvesting krijgen. Dit schrijft de Belgische krant HLN. Het brein achter deze aanpak is uiteraard een vrouw, Anna Sjöstrand, extremisme-coördinator van Lund. Zij stelt op de Zweedse radio: “Ondanks de kritiek blijf ik erbij dat ze dezelfde hulp verdienen als anderen die op ons een beroep doen. We kunnen toch niet zeggen dat je geen rechten meer hebt om in onze samenleving te wonen omdat je een foute keuze hebt gemaakt.”

Zij baseert zich op het werk van geitenwollensøk Christoffer Carlsson, die zegt dat het zonder steun moeilijk is om het extremisme de rug toe te keren en zich terug in de samenleving te integreren. Malmö, Borlänge en Örebro zouden de aanpak ook willen overnemen. Zweden geeft hiermee het signaal af dat moorden en verkrachten in den vreemde, een solide manier is om alles gratis op een presenteerblaadje aangeboden te krijgen. De gevolgen voor Zweden en heel West-Europa zullen we de komende jaren gaan zien.

:haha:???
 
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
Help socialist Marcel van Dam tuinieren

LOLOLOL. Het eerlijke verhaal van de PvdA! Marcel van Dam heeft zo lang voor de publieke omroep gewerkt dat hij met de opbrengsten een enurjm landgoed kon kopen. Toen verkocht ie het eerste landgoed voor een nog iets groter, mooier en ruimer tweede landgoed, denkelijk onder het neuriën van mantra's over verbinding, splitsers en samen vooruit. Helaas voor Van Dam gaat het leven van een plattelandspotentaat niet meer over rozen sinds het lijfeigenschap is afgeschaft; het onderhouden van een midgetversailles is voor een oude man en zijn vrouw natuurlijk niet te doen zonder een berg gratis arbeid. Van Dam vraagt daarom of u nog één keertje solidair wil zijn voor de goede zaak door zijn landgoed "De Morren" op te knappen. Zullen we nog één keer samen het filmpje kijken waarin de Rode Baron uitlegt hoe "tuinieren de weg naar het paradijs" is?

http://www.destentor.nl/regio/oldeb...-zijn-landgoed-1.6545603#.WAcZ23tMuVs.twitter
Voor de werkgroep die Morren moet gaan onderhouden, zoeken Van Dam en de stichting vier of vijf mensen. „Maar als zich zeven mensen melden, zullen we niemand wegsturen.”
:hahaha:
 
  • Like
Waarderingen: mat
  • Veertig jaar nadat het Zweedse parlement besloot het voormalig homogene Zweden om te vormen tot een multiculturele samenleving, is het aantal gewelddadige misdaden met 300% gestegen, en het aantal verkrachtingen met 1472%. Zweden is nu qua verkrachtingen nummer 2 op de wereldwijde lijst, alleen het Zuid-Afrikaanse Lesotho staat hoger.

  • Gek genoeg maakt het rapport geen vermelding van de achtergronden van de verkrachters. Maar men moet in het achterhoofd houden dat in deze statistieken, tweede generatie immigranten gerekend worden tot Zweden.

  • In een ontstellend aantal zaken hebben de Zweedse rechtbanken aangetoond sympathie te hebben voor verkrachters, en hebben verdachten vrijgesproken die claimden dat een meisje seks wilde met zes, zeven of zelfs acht mannen.

  • Het online radiostation Gransking Sverige belde de mainstream Aftonbladet en Expressen kranten, om te vragen waarom zijn daders portretteerden als Zweden, terwijl het Somaliërs waren zonder Zweeds staatsburgerschap. Ze toonden zich uitermate beledigd toen er gevraagd werd of zij zich verantwoordlijk voelden sommige vrouwen te waarschuwen om niet met bepaalde mannen om te gaan. Een journalist vroeg waarom dat hun verantwoordelijkheid zou moeten zijn.


    In 1975 besloot het Zweedse parlement unaniem het toenmalig homogene Zweden in een multiculturele samenleving te veranderen. Veertig jaar later worden de dramatische consequenties van dit experiment duidelijk: gewelddadige misdaad is met 300% toegenomen.

    Maar, als men de statistieken van verkrachtingen bestudeert, is de toename nog veel erger. In 1975 werden er 421 verkrachtingen aangegeven bij de politie. [Link niet meer beschikbaar]. Dat is een toename van 1,472%

    Op dit moment is Zweden de nummer 2 op de wereldwijde lijst van verkrachtingen per land. Volgens een onderzoek uit 2010 wordt Zweden, met 53.2 verkrachtingen per 100,000 inwoners, alleen ingehaald door het minuscule Zuid Afrikaanse Lesotho, met 91,6 verkrachtingen per 100,000.

    https://nl.gatestoneinstitute.org/5770/zweden-verkrachting
 
Wat een draak van een vent is die Van Dam toch ook.

Is er ook een reden waarom Zweden een multiculturele samenleving wilde? Of is de reden 'Oil for Immigration'?
 
„We beschouwen migratie als iets noodzakelijks”, zegt Pieter Bevelander, directeur van het Instituut voor migratiestudies in Malmö. „Zweden heeft WOII niet meegemaakt. Ze profiteerden juist van de slechte economische situatie in West Europa en exporteerden veel naar die landen.” Zelf hadden ze er te weinig mankracht voor, zegt Bevelander. Grieken, Italianen en Finnen werden naar Zweden gehaald.
https://www.nrc.nl/nieuws/2015/12/09/zelfs-de-zweden-willen-ze-niet-meer-1566156-a144328

Ik heb wel vaker gelezen dat Zweden het uit economische motieven deed. Maar waarom ze het dan zo uit de hand hebben laten lopen is mij een raadsel.
 
Italianen vormen nog steeds de grootste immigrantengroep in België dacht ik. Op Elio Di Rupo na ondervinden we daar echter geen last van.


:trollfacex:
 
  • Like
Waarderingen: mat
Rocco Granata fan exposed
 
Terug
Naar boven