- Lid sinds
- 16 mei 2006
- Berichten
- 59.513
- Waardering
- 22.094
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
PvdA wil 100 miljoen euro per jaar extra aan publieke omroep cadeau doen
Lees ook: Met deze propaganda werden 293.000 Jeugdjournaal-kijkertjes geïndoctrineerd over Trump/Clinton
De PvdA is voornemens om nóg meer belastinggeld uit te delen aan de Nederlandse Publieke Omroep (NPO) waar momenteel al zo’n 524 miljoen euro per jaar aan belastinggeld naartoe stroomt, vaak zonder dat er iets mee wordt gedaan waar mensen ook naar willen kijken (en dan gaat het nog geen eens over radio of online). Ook wil de PvdA maar liefst 100 miljoen euro aan belastinggeld cadeau geven aan ‘culturele instellingen’, zo blijkt uit het nieuwe PvdA-verkiezingsprogramma waarvan de Telegraaf melding maakt.
De miljoenen euro’s belastinggeld extra per jaar zouden bij de NPO dan moeten worden besteed aan ‘onderzoeksjournalistiek’. Maar ook programma’s die ‘de NPO onderscheiden van commerciële televisie’ kunnen rekenen op een hoop extra door belastingbetalers opgehoeste euro’s die door Sinterklaas PvdA in de schoen zullen worden gelegd.
Regionale omroepen, waarvan de meesten momenteel in zwaar weer verkeren, zullen als het aan de PvdA ligt weer ouderwets aan het staatsinfuus worden gelegd. Ondanks een wildgroei een zwaar gesubsidieerde maar zinloze regionale en lokale omroepen die ofwel weigeren met elkaar samen te werken ofwel niet kunnen samenwerken zijn de sociaaldemocraten kennelijk nog altijd van mening dat subsidie nog altijd een goed middel is om creativiteit, innovatie en arbeidsproductiviteit te stimuleren. Onduidelijk is of deze subsidies dan wederom zullen worden besteed aan de bonussen en vertrekregelingen van regionale-omroepbaasjes.
Het is nog onduidelijk hoe de PvdA denkt de overgesubsideerde maar vrijwel altijd middelmatige en voor de meeste Nederlanders op de elite en minderheidsgroepen na ‘culturele instellingen’ (vaak een dekmantel voor politiek-ideologische propagandapraktijken) nog meer te kunnen subsidiëren.
Foto: de PvdA op bezoek bij de NPO.
Begrip
"Voor een deel is het beeld van Zwarte Piet discriminerend, terwijl anderen vinden dat Zwarte Piet een onlosmakelijk deel van de traditie is. RTL heeft begrip voor beide standpunten, maar vindt ook dat het in deze discussie niet zou moeten gaan over gelijk, maar over begrip hebben voor elkaar", schrijft het bedrijf in een verklaring.
Vorig jaar besloot RTL nog om vast te houden aan Zwarte Piet. Het bedrijf volgt nu het voorbeeld van de Stichting Sinterklaas in Amsterdam, die in 2014 de Schoorsteen Piet introduceerde.
Hele verklaring RTL:
RTL kiest voor de Schoorsteen Piet. Deze Piet is vanaf nu de enige Piet die in de RTL programma’s te zien is. Dit besluit is genomen door de directie van RTL na de vele gesprekken die zijn gevoerd met zowel voor- als tegenstanders van Zwarte Piet. Onder andere in de bijeenkomsten gefaciliteerd door Minister Lodewijk Asscher van Sociale Zaken. In de laatste bijeenkomst is door voor- en tegenstanders een verklaring opgetekend waarin afstand wordt gedaan van elke vorm van bedreiging, geweld, polarisatie en agressie rond het Sinterklaasfeest en is het voornemen uitgesproken om het Sinterklaasfeest een feest te laten zijn voor alle kinderen in Nederland. Met de keuze voor de Schoorsteen Piet geeft RTL inhoud aan deze verklaring en volgt het bedrijf het voorbeeld van de Stichting Sinterklaas in Amsterdam, die in 2014 de Schoorsteen Piet introduceerde.
Schoorsteen Piet, die wij vanaf nu gewoon Piet noemen, heeft zwarte vegen op zijn gezicht, omdat hij door de schoorsteen komt. De meesten van ons zijn opgegroeid met het idee dat Piet door de schoorsteen komt. Aan dat verhaal houden wij vast, wij passen alleen zijn uiterlijk aan. Ooit hebben we afscheid genomen van de roe en we stoppen ook geen kinderen meer in de zak naar Spanje, omdat het niet meer paste in ons tijdsbeeld. In onze visie past Zwarte Piet ook niet meer in het huidige tijdsbeeld en daarom kiezen we voor Schoorsteen Piet.
Het Sinterklaasfeest is een prachtig familiefeest voor veel kinderen en gezinnen in Nederland. Een feest dat staat voor gezelligheid en saamhorigheid. De laatste jaren is door de discussie over Zwarte Piet vooral verdeeldheid en onduidelijkheid ontstaan. Voor een deel van Nederland is het beeld van Zwarte Piet discriminerend, terwijl anderen vinden dat Zwarte Piet een onlosmakelijk deel van de traditie is. RTL heeft begrip voor beide standpunten, maar vindt ook dat het in deze discussie niet zou moeten gaan over gelijk, maar over begrip hebben voor elkaar. Wij hopen dat de nieuwe Piet de harten herovert en dat het vieren van een gezellige Sinterklaasavond met het gezin, familie, vrienden, buurten en verenigingen weer centraal staat.
Zou die daar nog zin in hebben na de hele Marokkanen rel.Zou Derksen vanavond wat over moeten zeggen. Zal me niks verbazen als het mede door Humberto is geinstigneert.
PolarisatieWat hebben alle aanpassingen, ten faveure van de multiculti (o.a. gekwetsten/ policoristen/ cultuurverrijkers), in de afgelopen veertig jaar de samenleving in NL gebracht?
+ Meer; vrouwenonderdrukking, criminaliteit, uithuwelijking, uitkeringen, taalachterstanden, analfabetisme, zieken, werklozen, geweld, onvrede, parallelle samenleving, verruwing. Mislukte integratie.
Die chauffeur ziet er ook uit als een lulletje. Denk dat de politie/overheid ze zullen uitlachen. Voorgeschiedenis er bij filmen was beter voor hun zaak.
Het gaat om een allochtoon. Nuance lijkt mij niet op zijn plaats.Die agent heeft voorbeeldfunctie en dit ziet er dan op het eerste gezicht niet oke uit, zal zelf ook wel irritante kansenparel zijn maar ken de voorgeschiedenis niet. Het lijkt me overigens hoogst irritant als er gelijk zo'n lulletje gaat filmen terwijl je een bon schijft en kan me voorstellen dat dat andere knaapje beetje bijdehand aan het doen was zodat er iets leuks te filmen was. Ook gelijk zeggen 'die gaat op Dumpert' doet een beetje kansloos aan. Dat die agent zegt 'je moet je bek houden' klopt dan weer wel.
En als dat vliegtuig gaat vertrekken, zijn er denk ik duizenden wachtenden voor deze agent. Al kan die wellicht mee in de handbagage.
Zonen aangehouden en wie moet ook alweer het goede voorbeeld geven? Provocerend intimiderend gedrag van de politie, belachelijk!
Deel dit bericht massaal zodat deze man beseft wat hij doet.
Politiewoordvoerder Koetsier geeft toe dat het gedrag van de agent 'niet de schoonheidsprijs verdient'.
De broers gingen vanmiddag op het bureau verhaal halen. In een bemiddelingsgesprek zou de agent hebben toegegeven dat hij fout zat, aldus de Nijkerkervener. De video blijft evenwel op internet staan. ,,Hij zat fout, wij zaten ook fout. De boete blijft staan, de video ook. Het is niet verboden."
Koetsier bevestigt dat de betrokken dienders vanmiddag met de broers aan tafel zijn gaan zitten. ,,Er was van beide kanten begrip dat het niet zo had moeten gaan. Er komt geen aangifte. Het gesprek is naar tevredenheid van beide partijen afgerond."
Benieuwd wie daar gelijk heeft... Misschien dat ze allemaal uitgenodigd kunnen worden bij Pauw DWDD en weet ik het om het eens helemaal uit te leggen.De 21-jarige Nijkerkervener geeft toe dat hij de boete 'niet fijn' vond, maar beweert niets te hebben gedaan om de agenten boos te maken. ,,We hebben niet gescholden, we hebben niets gedaan. De agent die de boete uitschreef bleef ook rustig, maar die andere agent begon ons te intimideren."
Maar volgens politiewoordvoerder Paul Koetsier 'ging er iets vooraf aan wat je op de video ziet'. ,,Tegen de Turkse collega zijn opmerkingen gemaakt die op het randje waren, in de trant van 'je kunt niet fatsoenlijk Nederlands.'"
Een 20-jarige vluchteling uit Irak die in december 2015 in een zwembad te Wenen een 10-jarige jochie op gewelddadige wijze verkrachtte moet volgens het Oostenrijkse hof een nieuw proces krijgen omdat ‘niet is bewezen of de dader wel zeker wist dat het slachtoffer niet verkracht wilde worden’. Dit melden diverse media.
Het slachtoffertje werd in december 2015 op gruwelijke en gewelddadige wijze in een kleedhokje van een Weens zwembad verkracht. De dader, Amir A., was in het zwembad als onderdeel van zijn integratieproces. Zo was er ook een 15-jarige tolk aanwezig om de verkrachter asielzoeker te helpen met ‘integreren’. Ongetwijfeld werd dit gezellige uitje gesubsidieerd.
Amir A. was eerder via de Balkan-route als verkrachter vluchteling apotheker kaakchirurg taxichauffeur naar Oostenrijk gekomen.
Seksueel noodgeval
Omdat hij, volgens zijn eigen zeggen, ‘al maanden geen seks’ had gehad en er dus, nogmaals volgens zijn eigen zeggen, sprake was van een ‘seksueel noodgeval’ besloot hij het jochie in een kleedhokje te trekken en te verkrachten. Het jochie raakte daarbij zwaar gewond en liep onder andere interne bloedingen op.
Na de verkrachting ging Amir A, waarschijnlijk opgelucht dat hij niet langer een ‘seksueel noodgeval’ had, gewoon verder met zwemmen. Zo heeft hij zich nog een lange tijd ‘vermaakt op de duikplank’ blijkt uit verklaringen.
Toen Amir A. uiteindelijk werd opgepakt bekende hij snel en gaf hij ook toe dat hij op de hoogte was van het feit dat het verkrachten van kleine jongetjes in elk land ter wereld verboden is.
Fopstrafje
Amir A. is al wel veroordeeld voor de verkrachting, waarvoor hij een fopstrafje van slechts zes(!) jaar cel kreeg (dus over een paar jaar kan hij weer naar het zwembad en is zijn slachtoffer nog geeneens meerderjarig), maar door ernstig justitieel falen in de zogenaamde ‘rechtstaat’ van het ‘beschaafde’ Oostenrijk moet volgens het hof nu ook nog worden bewezen dat het slachtoffer wel duidelijk genoeg heeft aangegeven geen seks te willen hebben. Volgens het hof is ‘niet komen vast te staan of het slachtoffertje wel nee heeft gezegd’.
We herhalen nogmaals dat het hier gaat om een jochie van 10(!) jaar oud. TIEN. JAAR. OUD.
Ondanks het feit dat het proces nu over moet, en Amir A. alsnog tot 15 jaar cel kan worden veroordeeld, blijft hij wel gewoon tot aan zijn nieuwe proces vastzitten.
De moeder van het slachtoffertje, een vrouw die destijds zelf uit Joegoslavië naar Oostenrijk is gevlucht, zegt dat dat haar zoontje extreem getraumatiseerd is en alleen met medicatie kan slapen.

