- Lid sinds
- 17 apr 2007
- Berichten
- 2.385
- Waardering
- 29
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
wie zijn billen verbrandt moet maar op de blaren gaan zitten.Hun huizen afpakken.
Waar slaat dat eerste antwoord op. Waarom zou een arts in godsnaam zijn tijd gaan verspillen om iemand te gaan advizeren over anabolen gebruik. Ik begrijp dat voor sommigen hier hun leven bestaat uit spiermassa, maar er zijn ook mensen die echt een arts nodig hebben.
Het gebruik van anabole steroïden is men zijn/haar eigen keuze, en dat dient gerespecteerd te worden. Coffee shops zijn er ook in overtal dus ze moeten nu niet gaan doen alsof gebruikers zo slecht zijn. Ik ben zelf ferm tegen steroïden, maar dan in de zin van: Ik zal het nooit gaan gebruiken. Ik vind persoonlijk dat sportartsen gewoon goed wat moeten weten over anabole steroïden, zodat men cordaad ingelicht kan worden, alvorens zomaar die Test Enanthaat spuit, of wat dan ook voor steroïde, te gaan gebruiken. Dat anabolen schadelijk zijn weet bijna iedereen wel, maar verbieden is JUIST hetgeen dat je niet moet gaan doen. Zie het als het verbieden van vuurwerk in NL, dan gaat iedereen gewoon naar België, koopt daar illegaal vuurwerk, en steekt het alsnog al dan niet stiekem af. Maar goed, sportartsen moeten er gewoon goed veel van weten zodat bodybuilders die WILLEN gaan gebruiken het in ieder geval met beleid kunnen doen.
Dan over het illegale handel gedeelte:
Dit moet gewoon aangepakt worden. En dan bedoel ik de particulieren die bijv. lariekoek verhalen gaan vertellen over steroïden. HIERDOOR gaat het fout.


Wat goed dat jij hier ook een mening over hebt!
Je jarenlange ervaring, je opgedane kennis..
Wat moesten we toch zonder jou.. de expert van DBB![]()

Ha-Ha, dus volgens jou mag je als kind geen mening hebben?![]()

om dezelfde reden dat anderen voor estetische middelen naar de arts gaan. Waarom mag ieman wel een verwijzing hebben om cup dubbel d silleconen te inplanteren en mogen de mannen geen consult opgebied van aas
De overheid bemoeit zich al met genoeg en het resultaat is zelden goed.
Er zijn belangrijkere zaken voor de overheid om zich mee bezig te houden dunkt me.
.iedereen mag een mening hebben.. zolang die mening maar wel onderbouwd is, en ergens op gebaseerd is.
je bent 14, je hebt nog nooit een sportschool van binnen gezien.. maar je schijnt wel het hele circuit van anabolen-distributie, de gevaren, de gevolgen etc. te kennen..![]()
Dit idee komt ten eerste niet van mij maar van verschillende sportschoolhouders, mensen in het wereldje etc.Optie A is zoiezo een beetje vreemd verwoord. Je denkt toch niet dat artsen zich massaal gaan bezig houden met het medisch ondersteunen van AS-gebruikers? Vrijwel elke arts kijkt neer op AS-gebruikers. Veel medewerking uit de medische hoek hoef je dan ook niet te verwachten.
Dit idee komt ten eerste niet van mij maar van verschillende sportschoolhouders, mensen in het wereldje etc.
Het gaat niet over huisartsen maar over gespecialiseerde artsen binnen een afdeling bijvoorbeeld. Ik vind dit persoonlijk ook geen goed idee, maar het is wel een mogelijke optie.
Ik ga even advocaat van de duivel spelen, ik sta zelf namelijk ook niet achter het idee, maar:Artsen zijn er in mijn ogen om de zieke mensen in onze samenleving te helpen. Het is NIET de taak van artsen om mensen te begeleiden die uit puur estetische redenen steroiden gebruiken. Artsen moeten daar ingezet worden waar ze het hardst nodig zijn, mensen die verantwoordelijk met steroiden omgaan doen dat al lange tijd zelfstandig. Mensen die begeleiding van een arts nodig hebben met steroidegebruik zijn er misschien toch niet klaar voor dan? (denk aan 18 jarige jongens bijvoorbeeld, voor wie het wel erg makkelijk gemaakt wordt te gaan gebruiken zonder je ergens in te verdiepen)
Heb optie 2; "gedogen" gestemd

Niet legaal, tenzij je dus transseksueelbent. Anders zal het klandestien gebeuren met huisdokters of sportdokters.Zijn die mogelijkheden er op dit moment nog niet dan? Ik ben niet zo into de AS, maar ik kan me voorstellen dat er prive-klinieken zijn die AS-gebruikers graag zouden willen begeleiden.
Maar goed. Dergelijke begeleiding kan nu ook al. Daarvoor hoeft AS niet gelegaliseerd te worden.
Niet legaal, tenzij je dus transseksueelbent. Anders zal het klandestien gebeuren met huisdokters of sportdokters.
denk je dat transcoïtusuelen om esthetische redenen van geslacht willen veranderen?Ik ga even advocaat van de duivel spelen, ik sta zelf namelijk ook niet achter het idee, maar:
.. wat dan met transcoïtusuelen? Die worden ook begeleid door artsen om vrouwelijke of mannelijke hormonen te krijgen en gaan dus vanwege esthetische redenen kuren met AAS![]()
Het esthetische is het belangrijkste van het *fysiek* veranderen van geslacht ja. Want een baarmoeder (of prostaat) krijgen ze niet hoor.denk je dat transcoïtusuelen om esthetische redenen van geslacht willen veranderen?
