AndroidHealthClinic

Hoeveel Euries Besteed je aan je Normale voedsel

balboa4

Advanced Bodybuilder
Lid sinds
15 feb 2006
Berichten
1.016
Waardering
0
Hej mensen ik weet niet ckr of dit topic er al is volgens mij niet,
Maar ik ben toch echt wel nieuwschierig naar wat een BBer wel niet aan euris geeft voor eten .
Bber eten 4 x zoveel brood als een regulier persoon :p
ze eten over het algemeen veel meer dan een regulier persoon.
Dus mijn vraag is Wat geef jij uit aan Voedsel.

Zelf woon ik nog bij mijn ouders(mn ouders zegge als je zoveel wil ete haal het zelf maar) dus t kost me toch wel aardig wat al dat voedsel,..

Maar ik wil graag jullie reacties zien...

Gt joch-em;)
 
ik heb uitgerekent
6,5 € per dag. in de cut
7,5 € per dag in de schone bulk ongeveer

en ik moet ook alle extra dingen zelf halen.
Nadeel is dat zijn 9/10 keer de duurdere proteine producten
 
Ik kijk niet naar een euro als het vers eten is ... maar zoek wel de 4 verschillende supermarkten af naar het goedkope verse spul natuurlijk
 
Best veel, maar je kan ook stellen dat ik geen snoep eet, of frisdrank/bier dus dat scheelt ook.

En daarbij komt nog +- 1/4 - 1/3 deel aan supplementen.
 
mijn moeder betaald bijna alles

de shakezooi koop ik zelf
 
thuis wonen, zolang je maar verteld wat je nodig hebt, word het wel gehaald ;D
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #8
haha als ik thuis zeg wat ik allemaal nodig ben wordt het niet allemaal ghehaald maar jah het klopt wel niet roken niet snoepen en niet drinken.
Maar wel maandelijks nieuwe supplementen dagelijks grote hoeveelheid eten ,,

ik vraag me af of dat super veel zal schelen die prijzen etc.?
 
ong. 4 euro aan 'normale' voeding + 2 euro aan supplementen (proteïnepoeder, vitaminepillen en lijnzaadolie) dus totaal ongeveer 6 euro
 
betaalt mijn moeder,supplementen koop ik zelf in het geniep:p
 
mn moeder koopt mn havermout 4 pakken en 8 bakken kwark voor in een week, en 4x zoveel brood als een normaal persoon? ik zit misschien dan wel op een sportopleiding waar ze gemiddeld meer eten als op een ict opleiding maar bij mij in de klas eten ze gemiddeld 8 boterhammen op een school dag.. ik eet echt geen 32 boterhammen ;) dus dat 4x meer boterhammen als normaal persoon gaat niet op denk ik.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #12
Ok 4 x meer is overdreve maar zowiezo meer ...
maar mense die het niet zelf hoeve te betale komen denk ik jaarlijks wel op mooi bedragje uit + kosten van sportschool enz,
 
Zo'n 6 euro per dag en dan bulk ik clean, bestaat uit:

2 liter melk
1 bak 500 gr magere kwark
100 gr havermout
1 doos met 15 volkoren crackers
1 kuip Philedelphia
60-70 gr basmati rijst
150 gr kip
Annanas + prei + kerrysaus (voor de kip)
Warme maaltijd wat de pot schaft, geen kosten

Wat niet bij dieet inzit en er dagelijks bij komt zijn:

2 scheppen whey eiwit
3 capsulen omega-3
5 gr HMB
1 animal pak
 
Ik koop ongeveer voor 35-40 euro per week aan voeding (excl whey, dextrose).
 
z'n 80 euro per week ofzo, kipfilet en zalm is duur
 
het is dat me ouders het betalen anders was ik een 10'tje per dag kwijt.
 
tja geen idee, ik woon ook nog lekker thuis :p
 
Ongeveer 100,- per week aan voeding + vocht.
Dat is dus zonder bier, snoep, chips enzo, alleen schoon bulkvoer.
In tijden van kuren is dat nog ff hoger, zo 150,- denk ik.

Tja, ik ben een grote eter :(.
 
Ik zit helemaal door mn geld heen en ik moet van 20 euro nog 7 dagen eten :( gelukkig heb ik nog wat op voorraad maar ik moet me wel behelpen. Bijna heel de dag tonijn vreten en kip zit er even niet in.
 
Terug
Naar boven