Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Aghja... als het veel te random is... Dus dat je bv ziet dat er over 2 dagen een kat in China dood gaat... dan heb je er idd vrij weinig aan.
Als dat zo is kan je dus ook een katje redden, wat best waardevol is.. Maar voor hetzelfde geld zie je dus ook bijvoorbeeld wie het EK wint.
Hoeft niet, zoor hetzelfde geld zie je dat ruud over 2 maanden ontmaagd wordt, ipv het EK uitslag.
Zeker 1, al die lelijke (niet zo mooie) meisjes, die een moord doen voor sociaal contact met een kerel en lekker meegaand zijn zie ik dan als uber geile 10 rated chicks ! epic
Jah maar je doet misschien wel een gruwelijk lelijk wijf man..
dus een vrij reële kans dat je direct doodvalt? Zelfs te berekenen afhankelijk van je leeftijd.
**** that. Elk huidig genie ziet het zwakke punt in die statement.
Zolang jij dit ziet
en blijft zien is het super nice !
]
Maar misschien neuk je dit wel en ziet iedereen je daar mee lopen.

Maar uiteindelijk zie jij de wereld door jouw ogen en during sexy time zie jij dus een lekker geile meid, moet wel oppassen dat je haar niet op de foto/film wil zien![]()
Tsja ik heb die gave niet nodig omdat ik zonder al leuke wijven neuk.. Maarja als het voor jou nodig is ... Jou keuze.![]()
heb liever 10 rated visionzie je haar op de foto dn ook niet als een lekkr wijf?
Tsja ik heb die gave niet nodig omdat ik zonder al leuke wijven neuk.. Maarja als het voor jou nodig is ... Jou keuze.![]()
een katje in china is geen deel van JOUW toekomst, maar zo kunnen we alle krachten wat geen relativeren. Het had eigenlijk een duidelijkere omschrijving moeten hebben.Aghja... als het veel te random is... Dus dat je bv ziet dat er over 2 dagen een kat in China dood gaat... dan heb je er idd vrij weinig aan.
