Marten
Advanced Bodybuilder
- Lid sinds
- 2 feb 2009
- Berichten
- 1.319
- Waardering
- 36
- Lengte
- 1m90
- Massa
- 91kg
2200 gram is €47 afgerond daar haal je ongeveer 45 shakes uit.
45 bakjes kwark van een euro...is bijna even duur... ja als je hele goedkope kwark neemt ben je wel goedkoper uit.
maar NP heeft natuurlijk ook zijn voordelen, je hoeft er geen noten of fruit doorheen te doen om het lekkerder te maken, en het bevat meer aminozuren en bijna geen koolhydraten, lactose en vetten.
(miscchien hebben andere merken nog wel goedkopere miscellar caseïne dan NP?)
Miscellar casseine is altijd duurder.
Als je namelijk net zo veel eiwit nodig hebt als in een bakje kwark, heb je minimaal twee scheppen nodig. Das meer dan 2 euro.
Daar kan je zowat 3 goedkope bakjes kwark van kopen met elk 50 gram eiwit.

