younggod
Competitive Bodybuilder
- Lid sinds
- 2 feb 2004
- Berichten
- 2.776
- Waardering
- 71
Absolutely zei:Bij mij lijkt het dus wel degelijk te werken, wel is het zo dat je enorm moet letten op voeding voor een maximaal resultaat. Uiteraard moet je niet ( zoals heel veel denken) thuis op de bank gaan liggen met een grote zak chips, en afwachten dat het vet verdwijnt. Gewoon als max trainen om het max van je verbranding op gang te brengen.
Pijn in me buik heb ik er niet van, Ik heb wel wat blauwe plekken zo af en toe. maar zijn niet pijnlijk. Ik ga waarschijnlijk 8 behandelingen aan. ik zit nu op behandeling 3, maar dan wel 2 wekelijks. Normaal moet je elke week gaan zetten, maar is voor mij geen doen ivm reistijden.
Na de 2e behandeling is het wel harder gegaan. na een week of 3 moet er zichtbaar resultaat gaan komen. Evt overtollg huid.. trekt langzaam weg.
Ik laat het gewoon zetten dus door iemand in nederland. Zoek maar eens op lipolyse.
Mocht je het nummer willen hebben, pm me maar.
en hoeveel ml in hoeveel keer prikken word er bij jou gezet? en is het het midden van je buik of ook je love handles?

