- Lid sinds
- 3 sep 2008
- Berichten
- 14.902
- Waardering
- 2.502
- Lengte
- 1m85
- Vetpercentage
Haha
Ik ben geen aap

nee joh, maar ik eet vrijwel nooit een banaan.
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.


Ik kan altijd zeer moeilijk poepen. Ik hoef het vaak niet eens elke dag.
Dit is erg vervelend.
Op ten duur is me buik zo opgezwolle dat het pijn gaat doen. Ik heb dan echt zon zwangere pens. Ziet er niet uit.
Ik heb geen idee dit komt. Me voeding is in orde. Zitten ook voldoende vetten in en vezels.
Het valt me op dat naar een BBQ, dus veel vlees dat het helemaal vast gaat zitten. Dan moet ik soms 2/3 dagen niet naar de WC.
Dat is echt niet niet fijn, me taile is dan 3/4 cm groter als normaal.
Heb op google proberen te zoeken, maar kom alleen forums tegen over Honden poep.
Iemand anders bekend met dit probleem?
Probeer eens meer oplosbare vezels en minder onoplosbare vezels. Oplosbare vezels zitten vooral in fruit. Bij elke maaltijd een citrusvrucht ofzo.

). Door even te stoppen en dan langzaam weer vlees toe te voegen aan je dieet kun je kijken wat je wel goed verdraagt. En misschien ligt het wel helemaal niet aan je vleesconsumptie, maar dat weet je dan ook meteen.
.
