XXL Nutrition

Review Noxipro - CTD Labs

Beoordeling:
star9.png
9/10 ++ Aanrader


  • Soort supplement: Pre-workout shake
  • Wat is de werking van dit supplement volgens de producent? NoxiPro CTD Labs
    Extreme pharmaceutical grade pre-workout

    Kenmerken NoxiPro:
    -Bevat N-Carbamylglutamate! Het beste voor spiermassa en pomp!
    -Heftige spiergroei!
    -21%-30% meer eiwitsynthese!
    -Verhoogt groeihormoon
    -Extreme energie en feel good
    -Verhoogt de aanmaak van Arginine
    -Sterke stimulans voor de vetverbranding
    -Minder ammonia, minder afbraak
    -Spieren blijven langer sterk
    -Lekkere smaak en 45 doseringen per verpakking

    NoxiPro is anders, heel anders als alle andere Pre-workouts. CTD Labs maakt de claims waar met NoxiPro, de beste Pre-Workout ooit!

    Vergeet ouderwetse Pre-Wokouts en ga voor het echte werk!
    Extreme energie en hardcore spierpomps! NoxiPro verandert de wereld van Pre-workouts voorgoed.
    Met NoxiPro zullen je spieren werkelijk uit elkaar knallen...

    Wat zit er dan in dat NoxiPro zo speciaal maakt?

    N-Carbamylglutamate - Het beste voor spiermassa en pomp!
    N-Carbamylglutamate is misschien wel het beste ingredient voor spierpomp, spiergroei en vetverlies ooit ontwikkeld. 7.5 maal effectiever dan Arginine! N-Carbamylglutamaat activeert carbamylphosphate synthase-1, een enzym dat nodig is voor de aanmaak van Arginine. N-carbamylglutamaat verhoogt de concentratie L-arginine in het bloed. L-Arginine is een precursor van NO, een eenvoudige verbinding die vetverlies en spiergroei in de hand werkt, maar ook het immuunsysteem doeltreffender maakt. NO (Nitric Oxide) heeft een enorm positieve invloed op prestaties en spiergroei. In studies zijn er zeer sterke aanwijzingen dat N-Carbamylglutamate de aanmaak van spierweefsel sterk verhoogt. N-carbamylglutamaat kan wellicht ook de concentratie groeihormoon laten toenemen en de verwijdering van ammonia in het bloed stimuleren.

    Wij denken dat het niet veel beter kan en N-Carbamylglutamate één van de meest veelbelovende ontwikkelingen in de sportvoeding ooit is.

    Beta-Alanine - Beta alanine is een zeer krachtig en veilig supplement voor kracht- en duursporters. Het geeft je direct meer kracht en uithoudingsvermogen. Beta Alanine stimuleert de toename van Carnosine in spiercellen tot wel 60%. Hierdoor vind er veel minder melkzuur opbouw plaats en wordt de ATP (spierenergie) productie maximaal gestimuleert. Het resultaat, direct meer kracht en spieruithoudingsvermogen. Met meer Carnosine hebben je spieren meer ‘growing power’ elke set, elke training! Met Beta Alanine dwing je spieren om te groeien! De ontegenzeggelijke stimulans voor het uithoudingsvermogen en het remmen van de melkzuur vorming maakt van Beta-Alanine een prestatie ingredient voor elke sporter en bodybuilder.

    Arginine-AKG - L-Arginine Alpha Keto-Glutaraat AAKG wordt in het lichaam omgezet in NO (Nitric Oxide). De hoeveelheid stikstof in het lichaam geeft aan hoeveel eiwitten het lichaam opneemt. AAKG zorgt voor een betere doorbloeding naar de spieren en zorgt zo voor een betere opname van voedingsstoffen. Hierdoor versnelt je herstel en krijg je tijdens en na het trainen een lekkere pomp in de spieren.

    Creatine Monohydrate - Creatine is niet voor niets 's werelds meest gebruikte supplement.
    De resultaten zijn meer kracht, spieruithoudingsvermogen, sneller spierherstel en spiergroei.

    1,3 Dimethylamylamine - geeft je een krachtige energieboost en vermoeidheid verdwijnt. Daarnaast merk je meer focus, concentratie en een zeer prettig gevoel. Een weldadig gevoel, bijna een gevoel van euforie. Heerlijke krachtige energie, je bent scherper en merkt een fantastisch feel good gevoel. Als klap op de vuurpijl zal 1,3 Dimethylamylamine ook je vetverbranding verbeteren.

    Evodiamine - wordt gewonnen uit de vrucht van de Chinese Evodia Rutaecarpa plant. Evodiamine werkt op bijna dezelfde manier als Efedra. Het verhoogt de vet verbranding en geeft meer energie. Alleen is Evodiamine vele malen milder dan Efedra. Dus geen hartkloppingen en zenuwachtigheid!

    Caffeine, Theobromine - Caffeine voor vitaliteit en als fatburner. Caffeine verhoogt het energieverbruik en zorgt dat in het lichaam opgeslagen vetten sneller in de bloedbaan komen. Daarnaast kan caffeine je een lekker en fit gevoel geven. Caffeine genomen voor de training zorgt dat je je fitter en scherper voelt, je hebt meer energie gedurende de training.

    R-beta-methylphenyethylamine - kan als grondstof dienen van tal van hormonen en neurotransmitters. Via de stof L-tyrosine is het de voorloper van de neurotransmitters norepinefrine (equivalent van adrenaline voor de hersenen), epinefrine en dopamine, dat zorgt voor een algeheel gevoel van welzijn. Het is een licht stimulerend middel dat goed wordt verdragen. Het heeft een stimulerende invloed heeft op je energiespiegel, stofwisseling en op je humeur.

    NoxiPro: heftige energie en bovenal extreme pomp en spiergroei!

    Aanbevolen gebruik NoxiPro:

    Serving Size: 1 scoop (6650mg)
    Servings per Noxipro container: 45

    Each serving of Noxipro contains:
    Noxipro Blend 6650mg
    (Beta-Alanine, Arginine-AKG, Creatine Monohydrate, Karbolyn, N-Carbamylglutamate, Fibersol-2, Caffeine, Theobromine, 1,3 Dimethylamylamine, Evodiamine R-beta-methylphenyethylamine)
  • Voor welk doel gebruik je dit supplement vooral? Spieropbouw
  • Hoe lang heb je het supplement gebruikt? 2 Trainingen
  • Hoe is de smaak van dit supplement? Smaakt lekker als fruitdrankje.
  • Welke dosis heb je gebruikt? 1 scoop
  • Waar heb je het supplement gekocht? BodyenFitshop.nl
  • Welke extra voordelen gaf deze winkel? Gratis Goodies en Gratis verpakking.
  • Wat heb je voor dit supplement betaald? n.v.t maar kosten zijn 30euro.
  • Zou je dit supplement in de toekomst opnieuw kopen? Ja, traint erg lekker met noxipro op en de smaak is zeer goed te doen voor een pre workout.

Mijn review:
Nou zoals beloofd komt hier de review van NoxiPro.
Het is nieuwe pre workout supplement die de aandacht trok van een aantal DBB leden en mede dankzij hun is die verkrijgbaar in Nederland.


Begin de review met het eerste wat me op viel en dat is het kleine schattige potje :P.
Nadat ik de deksel voor het eerst open gemaakt had en een nare geur verwachtte viel dit erg mee, beetje snoepachtige geur.

De smaak is voor een pre workout zeer goed te doen en drinkt erg makkelijk weg. De kleur is knalrood en de oplosbaarheid erg goed, geen achterblijvende korreltjes of flesje laten staan, gewoonweg paar keer schudden en klaar.

Nadat je de shake hebt opgedronken merk je vrij snel al dat je wat energieker word, helaas blijven de tintelingen uit van de beta alanine maar dat kan net zo goed een voordeel zijn mocht je er een hekel aan hebben.

Richting de sportschool op de fiets merk je al snel dat je op lekker door fiets en grote voordeel voor mij was geen hartkloppingen wat ik regelmatig heb.

In de sportschool aangekomen merk je niet echt overdreven veel energie maar je wilt lekker knallen en dat gebeurt ook zeker.
Heb de afgelopen 2 trainingen toch zwaarder getraind dan voorheen, extra setjes bij sommige oefeningen en zijn paar PR's gesneuveld.

Na het trainen geen last van vervelende crashes of iets dergelijks wat dik pluspunt is.
Gewenning kan ik weinig over zeggen ookal zou ik hem langere tijd gebruiken, ik wissel namelijk af tussen verschillende pre workouts om gewennig te voorkomen.

Ben zeer tevreden over het product en hoop dat andere mensen hun ervaring ook delen in dit topic :)

NoxiPro.jpg
 
Laatst bewerkt:
Twijfel tussen Hard! en Noxi, wat raden jullie aan?
 
Twijfel tussen Hard! en Noxi, wat raden jullie aan?

Noxipro zal je denk ik iets meer focus en energie geven. Hard! geeft je meer pomp en kracht. Dat is zo´n beetje de grote lijn in reacties. Beide vormen samen inderdaad wel zo´n beetje de absolute top in de Pre-Workout categorie.:) De voorkeur is dus een beetje persoonlijk. Hard! is in de weekaanbieding trouwens!:)
 
Deze morgen heb ik voor het eerst noxipro geprobeerd. Ik heb 1 scoop genomen op nuchtere maag.

Ik kan alleen maar voordelen opnoemen:
- super smaak (orange papaya)
- meer energie/focus (gejaagd gevoel), maar geen overdreven reactie op het product
- geen crash (misschien omdat ik maar 1 scoop nam), maar echt heel de dag goede energie
- minder honger (rondom de inname)

---------- Post toegevoegd Fri 17 Feb 2012 om 19:20 ----------

Oja ik heb 0,0 ervaring met pwo's, maar hoe snel treedt die gewenning eigenlijk op (gemiddeld dan)? En hoe "cyclen" jullie dan met pwo's (week wel, week niet of 2 verschildende pwo's afwisselen)?
 
Deze morgen heb ik voor het eerst noxipro geprobeerd. Ik heb 1 scoop genomen op nuchtere maag.

Ik kan alleen maar voordelen opnoemen:
- super smaak (orange papaya)
- meer energie/focus (gejaagd gevoel), maar geen overdreven reactie op het product
- geen crash (misschien omdat ik maar 1 scoop nam), maar echt heel de dag goede energie
- minder honger (rondom de inname)

---------- Post toegevoegd Fri 17 Feb 2012 om 19:20 ----------

Oja ik heb 0,0 ervaring met pwo's, maar hoe snel treedt die gewenning eigenlijk op (gemiddeld dan)? En hoe "cyclen" jullie dan met pwo's (week wel, week niet of 2 verschildende pwo's afwisselen)?

Zo moet het ook zijn!:) De gewenning is ook veelal de manier waarop je ermee omgaat. Als je bv 2-3 keer per week een pre-workout neemt en ook maat kan houden met de dosering dan ga je er op een verstandige manier mee om en vermijdt je bijwerkingen en goeddeels gewenning. Dan nog om de paar weken een weekje complete rust nemen. Zo hou je het leuk en krachtig/effectief:)
 
Ik heb verschillende meningen over Noxipro... Heb het nu 4x geprobeerd, waarvan ik de eerste 2 keer ontzettend veel energie had wat dus heerlijk trainde. Ik had toen 1scoop op een lege maag ingenomen.

Bij de andere 2x had ik 1a2 boterhammen op, omdat ik anders echt heel honger heb. Maar bij deze 2x voelde ik bij 1 a 1,5scoop helemaal niks. Is het echt zo dat je niks mag eten voor je Noxipro inneemt?

Verder vind ik de smaak (fruit punch) echt ontzettend smerig, moet al kokhalzen als ik het ruik. Dus daar heb ik wel een mooie oplossing voor gevonden voor de mensen die die mening delen met mij ;)
Koop een fles siroop (smaak aardbei/framboos) en vul je shakebeker met 1 a 2cm siroop. Beetje water erbij, Noxipro erbij, en schudden. Aardbei/framboos overheerst goed waardoor je de smaak bijna niet meer proeft. Het is inderdaad zoet, maar niet smerig vind ik, anders gewoon aanlengen met iets meer water. Echt een aanrader!
 
Noxipro heb ik 4 keer geprobeerd. Eerste keer 1 scoop, niet helemaal nuchtere maag. Redelijke training. Flinke jeuk/prikkelig gevoel. Was opgebrand na 4 oefeningen. Heel vreemd alsof ik uren had getraind, helemaal afgekoeld ook.

Keer daarna weer 1 scoop, helemaal nuchtere maag. Voelde het met 10 minuten al. Was pas met een half uur in de sportschool. Dit keer naar 3 oefeningen volledig afgekoeld, slap, energie loos. Ik kon amper nog wat.

Hierna eens 2 scheppen genomen. Nu naar 1 oefening al dat gevoel.

Later een halve schep genomen. Weer een crash naar 3 oefeningen.


Al met al geen succes. Voor mij maar weer gewoon 1.5 schep unleash v3. Ga ik heerlijk op!! binnenkort ook hard! proberen.;)

Trainingsmaat gaat er wel super op, dus hij mag het potje opmaken. Wel balen dat het voor mij niet werkt.:mad:
 
Ik heb verschillende meningen over Noxipro... Heb het nu 4x geprobeerd, waarvan ik de eerste 2 keer ontzettend veel energie had wat dus heerlijk trainde. Ik had toen 1scoop op een lege maag ingenomen.

Bij de andere 2x had ik 1a2 boterhammen op, omdat ik anders echt heel honger heb. Maar bij deze 2x voelde ik bij 1 a 1,5scoop helemaal niks. Is het echt zo dat je niks mag eten voor je Noxipro inneemt?

Verder vind ik de smaak (fruit punch) echt ontzettend smerig, moet al kokhalzen als ik het ruik. Dus daar heb ik wel een mooie oplossing voor gevonden voor de mensen die die mening delen met mij ;)
Koop een fles siroop (smaak aardbei/framboos) en vul je shakebeker met 1 a 2cm siroop. Beetje water erbij, Noxipro erbij, en schudden. Aardbei/framboos overheerst goed waardoor je de smaak bijna niet meer proeft. Het is inderdaad zoet, maar niet smerig vind ik, anders gewoon aanlengen met iets meer water. Echt een aanrader!

Koolhydraten moeten op zich niets uitmaken. Het gaat puur om de eiwitten die je vlak voor inname van Noxipro even moet vermijden. Maar op zich neem je de binnen 60-90 minuten voor de training toch geen vaste eiwitrijke maaltijd. :)
 
Vanaf donderdag hebben we Noxipro ook in Watermelon:zuip: Schijnt heel lekkerrrrr te zijn:)
 
de papaya smaak is ook heerlijk gewoon
 
Tot nu toe, ben ik echt weg van deze pwo :). Hoe meer smaken hoe beter dus.
 
Ik had een paar dagen geleden een sample NoxiPro genomen(2 servings). Dit heb ik nog nooit meegemaakt. Enorme Focus(tunnelvisie), pomp(nog nooit zo een dikke pomp gehad) en kracht toename. En op het einde helemaal geen crash. Ik gebruik al jaren pre workout supps maar dit is echt te. Echt niet normaal. Zou het misschien door die N-Carbamylglutamate komen? Dit heb ik nog nooit in een pwo gezien. En kan je N-Carbamylglutamate ook los kopen?
Tip: zorg er wel voor dat je veel water drinkt tijdens de training, anders val je binnen een kwartier flauw, heftig spul
En voor degene die op de smaak letten, die is super(had orange papaya)

10/10
 
Ik had een paar dagen geleden een sample NoxiPro genomen(2 servings). Dit heb ik nog nooit meegemaakt. Enorme Focus(tunnelvisie), pomp(nog nooit zo een dikke pomp gehad) en kracht toename. En op het einde helemaal geen crash. Ik gebruik al jaren pre workout supps maar dit is echt te. Echt niet normaal. Zou het misschien door die N-Carbamylglutamate komen? Dit heb ik nog nooit in een pwo gezien. En kan je N-Carbamylglutamate ook los kopen?
Tip: zorg er wel voor dat je veel water drinkt tijdens de training, anders val je binnen een kwartier flauw, heftig spul
En voor degene die op de smaak letten, die is super(had orange papaya)

10/10

Goed om te lezen dat Noxipro je zo goed bevalt! We hebben Carbamyl Glutamate ook los inderdaad:)
 
VAAAAG,

Heb hem vandaag ook gebruikt, de tester, en heb de 2 servings beide gepakt ongeveer een drie kwartier voor mijn work-out. Tijdens mijn work-out had ik echter niet het gevoel dat ik er baat bij had, had voornamelijk last van een tinteling in mijn gezicht. Echter na mijn work-out, nu dus nog, begin ik behoorlijk hypen!

Volgende keer dus iets langer wachten voor ik naar de gym ga!
 
nu 3 keer een sample gehad.........drugzzzzzzzzzzzzz :D

met 2 zakjes op doet het ergens aan denken :roflol:

ga maar een keer een potje bestellen.

---------- Post toegevoegd Tue 6 Mar 2012 om 16:17 ----------

welke stof zorgt nou voor die speeddick?

hahaha kom dit verschijnsel bij wel meer pwo supps tegen......niet normaal :D
 
VAAAAG,

Heb hem vandaag ook gebruikt, de tester, en heb de 2 servings beide gepakt ongeveer een drie kwartier voor mijn work-out. Tijdens mijn work-out had ik echter niet het gevoel dat ik er baat bij had, had voornamelijk last van een tinteling in mijn gezicht. Echter na mijn work-out, nu dus nog, begin ik behoorlijk hypen!

Volgende keer dus iets langer wachten voor ik naar de gym ga!

Volgende keer iets langer wachten dan gaat het prima!:D De tintelingen is de Beta-alanine:)

---------- Post toegevoegd Tue 6 Mar 2012 om 18:55 ----------

nu 3 keer een sample gehad.........drugzzzzzzzzzzzzz :D

met 2 zakjes op doet het ergens aan denken :roflol:

ga maar een keer een potje bestellen.

---------- Post toegevoegd Tue 6 Mar 2012 om 16:17 ----------



hahaha kom dit verschijnsel bij wel meer pwo supps tegen......niet normaal :D

Noxipro is en blijft heftig!:D
 
Body en fitshop, even een vraagje; wat zorgt er nou voor dat men dat crash ervaart of dat blije gevoel. Is het niet dat 1,3mg DMAA?
 
Terug
Naar boven