Fitness Seller

Review Noxipro - CTD Labs

Beoordeling:
star9.png
9/10 ++ Aanrader


  • Soort supplement: Pre-workout shake
  • Wat is de werking van dit supplement volgens de producent? NoxiPro CTD Labs
    Extreme pharmaceutical grade pre-workout

    Kenmerken NoxiPro:
    -Bevat N-Carbamylglutamate! Het beste voor spiermassa en pomp!
    -Heftige spiergroei!
    -21%-30% meer eiwitsynthese!
    -Verhoogt groeihormoon
    -Extreme energie en feel good
    -Verhoogt de aanmaak van Arginine
    -Sterke stimulans voor de vetverbranding
    -Minder ammonia, minder afbraak
    -Spieren blijven langer sterk
    -Lekkere smaak en 45 doseringen per verpakking

    NoxiPro is anders, heel anders als alle andere Pre-workouts. CTD Labs maakt de claims waar met NoxiPro, de beste Pre-Workout ooit!

    Vergeet ouderwetse Pre-Wokouts en ga voor het echte werk!
    Extreme energie en hardcore spierpomps! NoxiPro verandert de wereld van Pre-workouts voorgoed.
    Met NoxiPro zullen je spieren werkelijk uit elkaar knallen...

    Wat zit er dan in dat NoxiPro zo speciaal maakt?

    N-Carbamylglutamate - Het beste voor spiermassa en pomp!
    N-Carbamylglutamate is misschien wel het beste ingredient voor spierpomp, spiergroei en vetverlies ooit ontwikkeld. 7.5 maal effectiever dan Arginine! N-Carbamylglutamaat activeert carbamylphosphate synthase-1, een enzym dat nodig is voor de aanmaak van Arginine. N-carbamylglutamaat verhoogt de concentratie L-arginine in het bloed. L-Arginine is een precursor van NO, een eenvoudige verbinding die vetverlies en spiergroei in de hand werkt, maar ook het immuunsysteem doeltreffender maakt. NO (Nitric Oxide) heeft een enorm positieve invloed op prestaties en spiergroei. In studies zijn er zeer sterke aanwijzingen dat N-Carbamylglutamate de aanmaak van spierweefsel sterk verhoogt. N-carbamylglutamaat kan wellicht ook de concentratie groeihormoon laten toenemen en de verwijdering van ammonia in het bloed stimuleren.

    Wij denken dat het niet veel beter kan en N-Carbamylglutamate één van de meest veelbelovende ontwikkelingen in de sportvoeding ooit is.

    Beta-Alanine - Beta alanine is een zeer krachtig en veilig supplement voor kracht- en duursporters. Het geeft je direct meer kracht en uithoudingsvermogen. Beta Alanine stimuleert de toename van Carnosine in spiercellen tot wel 60%. Hierdoor vind er veel minder melkzuur opbouw plaats en wordt de ATP (spierenergie) productie maximaal gestimuleert. Het resultaat, direct meer kracht en spieruithoudingsvermogen. Met meer Carnosine hebben je spieren meer ‘growing power’ elke set, elke training! Met Beta Alanine dwing je spieren om te groeien! De ontegenzeggelijke stimulans voor het uithoudingsvermogen en het remmen van de melkzuur vorming maakt van Beta-Alanine een prestatie ingredient voor elke sporter en bodybuilder.

    Arginine-AKG - L-Arginine Alpha Keto-Glutaraat AAKG wordt in het lichaam omgezet in NO (Nitric Oxide). De hoeveelheid stikstof in het lichaam geeft aan hoeveel eiwitten het lichaam opneemt. AAKG zorgt voor een betere doorbloeding naar de spieren en zorgt zo voor een betere opname van voedingsstoffen. Hierdoor versnelt je herstel en krijg je tijdens en na het trainen een lekkere pomp in de spieren.

    Creatine Monohydrate - Creatine is niet voor niets 's werelds meest gebruikte supplement.
    De resultaten zijn meer kracht, spieruithoudingsvermogen, sneller spierherstel en spiergroei.

    1,3 Dimethylamylamine - geeft je een krachtige energieboost en vermoeidheid verdwijnt. Daarnaast merk je meer focus, concentratie en een zeer prettig gevoel. Een weldadig gevoel, bijna een gevoel van euforie. Heerlijke krachtige energie, je bent scherper en merkt een fantastisch feel good gevoel. Als klap op de vuurpijl zal 1,3 Dimethylamylamine ook je vetverbranding verbeteren.

    Evodiamine - wordt gewonnen uit de vrucht van de Chinese Evodia Rutaecarpa plant. Evodiamine werkt op bijna dezelfde manier als Efedra. Het verhoogt de vet verbranding en geeft meer energie. Alleen is Evodiamine vele malen milder dan Efedra. Dus geen hartkloppingen en zenuwachtigheid!

    Caffeine, Theobromine - Caffeine voor vitaliteit en als fatburner. Caffeine verhoogt het energieverbruik en zorgt dat in het lichaam opgeslagen vetten sneller in de bloedbaan komen. Daarnaast kan caffeine je een lekker en fit gevoel geven. Caffeine genomen voor de training zorgt dat je je fitter en scherper voelt, je hebt meer energie gedurende de training.

    R-beta-methylphenyethylamine - kan als grondstof dienen van tal van hormonen en neurotransmitters. Via de stof L-tyrosine is het de voorloper van de neurotransmitters norepinefrine (equivalent van adrenaline voor de hersenen), epinefrine en dopamine, dat zorgt voor een algeheel gevoel van welzijn. Het is een licht stimulerend middel dat goed wordt verdragen. Het heeft een stimulerende invloed heeft op je energiespiegel, stofwisseling en op je humeur.

    NoxiPro: heftige energie en bovenal extreme pomp en spiergroei!

    Aanbevolen gebruik NoxiPro:

    Serving Size: 1 scoop (6650mg)
    Servings per Noxipro container: 45

    Each serving of Noxipro contains:
    Noxipro Blend 6650mg
    (Beta-Alanine, Arginine-AKG, Creatine Monohydrate, Karbolyn, N-Carbamylglutamate, Fibersol-2, Caffeine, Theobromine, 1,3 Dimethylamylamine, Evodiamine R-beta-methylphenyethylamine)
  • Voor welk doel gebruik je dit supplement vooral? Spieropbouw
  • Hoe lang heb je het supplement gebruikt? 2 Trainingen
  • Hoe is de smaak van dit supplement? Smaakt lekker als fruitdrankje.
  • Welke dosis heb je gebruikt? 1 scoop
  • Waar heb je het supplement gekocht? BodyenFitshop.nl
  • Welke extra voordelen gaf deze winkel? Gratis Goodies en Gratis verpakking.
  • Wat heb je voor dit supplement betaald? n.v.t maar kosten zijn 30euro.
  • Zou je dit supplement in de toekomst opnieuw kopen? Ja, traint erg lekker met noxipro op en de smaak is zeer goed te doen voor een pre workout.

Mijn review:
Nou zoals beloofd komt hier de review van NoxiPro.
Het is nieuwe pre workout supplement die de aandacht trok van een aantal DBB leden en mede dankzij hun is die verkrijgbaar in Nederland.


Begin de review met het eerste wat me op viel en dat is het kleine schattige potje :P.
Nadat ik de deksel voor het eerst open gemaakt had en een nare geur verwachtte viel dit erg mee, beetje snoepachtige geur.

De smaak is voor een pre workout zeer goed te doen en drinkt erg makkelijk weg. De kleur is knalrood en de oplosbaarheid erg goed, geen achterblijvende korreltjes of flesje laten staan, gewoonweg paar keer schudden en klaar.

Nadat je de shake hebt opgedronken merk je vrij snel al dat je wat energieker word, helaas blijven de tintelingen uit van de beta alanine maar dat kan net zo goed een voordeel zijn mocht je er een hekel aan hebben.

Richting de sportschool op de fiets merk je al snel dat je op lekker door fiets en grote voordeel voor mij was geen hartkloppingen wat ik regelmatig heb.

In de sportschool aangekomen merk je niet echt overdreven veel energie maar je wilt lekker knallen en dat gebeurt ook zeker.
Heb de afgelopen 2 trainingen toch zwaarder getraind dan voorheen, extra setjes bij sommige oefeningen en zijn paar PR's gesneuveld.

Na het trainen geen last van vervelende crashes of iets dergelijks wat dik pluspunt is.
Gewenning kan ik weinig over zeggen ookal zou ik hem langere tijd gebruiken, ik wissel namelijk af tussen verschillende pre workouts om gewennig te voorkomen.

Ben zeer tevreden over het product en hoop dat andere mensen hun ervaring ook delen in dit topic :)

NoxiPro.jpg
 
Laatst bewerkt:
Hey! ik gebruik zelf ook NoxiPro en het werkt super! 1 scoup voel ik niet zo zeer maar een 2e erbij is optimaal! (dit mogelijk omdat ik hiervoor al gebruik maakte van andere energie-supplementen!) Je krijgt echt een super energie Boost!. Let wel op dat het net als bij No Xplode etc. laxerend werkt! dus niet te veel eten met het gebruik van Noxipro. IK wou mijn laatste paar kilo kwijt en tegelijktijd energie krijgen. Het werkt super! :D

HAHAHAH

LID SINDS APRIL MET DE NAAM NOXPRO MET EEN POSITIEVE REVIEW EN DE SUGGESTIE OM 2 SCOOPS TE NEMEN.
DIT IS IEMAND VAN CTD LABS.

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
 
HAHAHAH

LID SINDS APRIL MET DE NAAM NOXPRO MET EEN POSITIEVE REVIEW EN DE SUGGESTIE OM 2 SCOOPS TE NEMEN.
DIT IS IEMAND VAN CTD LABS.

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

??? Je kunt ook 5 scheppen nemen, dan knal je zoals op mijn avatar.
Ik volgde dit forum al langer maar was mijn oude account kwijt, ik moest een nieuwe naam en meerdere waren bezet, deze is fijn anoniem en was vrij.Dat hij zoveel op Nox"i"pro lijkt, dat was niet mijn intensie. ;) Noxipro werkt gewoon top, al zou dit iemand zijn van CTB LABS..!

---------- Post toegevoegd Tue 10 Apr 2012 om 12:52 ----------
 
Laatst bewerkt:
We hebben weer een enorme bestelling Noxipro binnen:)

In de volgende smaken:

-Grape
-Orange Papaya
-Raspberry
-Fruit Punch
-Grape

Alle smaken zijn dus weer leverbaar:D

[Afbeelding niet meer beschikbaar]
 
We hebben weer een enorme bestelling Noxipro binnen:)

In de volgende smaken:
-Grape
-Orange Papaya
-Raspberry
-Fruit Punch
-Grape

Alle smaken zijn dus weer leverbaar:D

[Afbeelding niet meer beschikbaar]
Een dag na mijn bestelling :(. Komt de watermeloen nog binnen?

---------- Post toegevoegd Wed 11 Apr 2012 om 19:15 ----------

Edit: ja dus, ik zag het op de site.
 
Welke smaak is het beste te doen?
Zelf heb ik altijd Fruit Punch of Orange. Iemand van mening dat er een betere smaak is?
 
Vandaag eerste training met Noxi fruit punch. Heerlijk getraind en goede rush.
Maar bij de cardio op het eind kreeg ik ineens een verschrikkelijke steek in me zaakje en dat is nu nog steeds! Niet helemaal geruststellend zeg maar!
Weet iemand of dit aan de Noxi ligt? Ik heb overigens genoeg water gedronken bij de training, minstens 3 liter, dus het kan geen kramp oid zijn.
 
Heb al een potje of 4 Noxipro (met onderbrekingen uiteraard) uit en moet zeggen dat het voor mij heel goed werkt.

Ik heb ook No-Xplod gehad (smaakt afschuwelijk en kreeg ik na verloop van tijd gewoon niet meer binnen) en de Pre-workout van de B&F shop zelf. Deze laatste had geen effect bij mij, waarmee ik niet wil zeggen dat het een slecht product zou zijn.

Toen kwam ik bij Noxipro terecht en dat was hét...

Pro's: verhoogde focus, trainingshonger, meer uithouding, meer explosiviteit,meer kracht,verhoogde coïtusdrive.

Con's: Slechter slapen,kleiner pietje na de training die niet altijd onmiddellijk wil in gang schieten, soms gejaagd/onrustig gevoel, zweten.

Ik heb nu nog als bijwerking gehoord dat je er op termijn impotent van zou kunnen worden. Op zich mss iets dat hier weg gelachen gaat worden, maar als ik zeg dat pietje niet altijd mee wil de eerste uren na de training (en ik ben zeker niet de enige die deze bijwerking heeft), dan heeft noxipro daar onderaan toch zeker een effect wat de hypothese 'kans op impotentie' niet bepaald ontkracht.

Ik stop er in ieder geval mee. Die 20kg extra bankdrukken is het me niet waard.
 
Heb al een potje of 4 Noxipro (met onderbrekingen uiteraard) uit en moet zeggen dat het voor mij heel goed werkt.

Ik heb ook No-Xplod gehad (smaakt afschuwelijk en kreeg ik na verloop van tijd gewoon niet meer binnen) en de Pre-workout van de B&F shop zelf. Deze laatste had geen effect bij mij, waarmee ik niet wil zeggen dat het een slecht product zou zijn.

Toen kwam ik bij Noxipro terecht en dat was hét...

Pro's: verhoogde focus, trainingshonger, meer uithouding, meer explosiviteit,meer kracht,verhoogde coïtusdrive.

Con's: Slechter slapen,kleiner pietje na de training die niet altijd onmiddellijk wil in gang schieten, soms gejaagd/onrustig gevoel, zweten.

Ik heb nu nog als bijwerking gehoord dat je er op termijn impotent van zou kunnen worden. Op zich mss iets dat hier weg gelachen gaat worden, maar als ik zeg dat pietje niet altijd mee wil de eerste uren na de training (en ik ben zeker niet de enige die deze bijwerking heeft), dan heeft noxipro daar onderaan toch zeker een effect wat de hypothese 'kans op impotentie' niet bepaald ontkracht.

Ik stop er in ieder geval mee. Die 20kg extra bankdrukken is het me niet waard.


haha noxipro de schuld geven van em niet meer omhoog krijgen.
 
Heb al een potje of 4 Noxipro (met onderbrekingen uiteraard) uit en moet zeggen dat het voor mij heel goed werkt.

Ik heb ook No-Xplod gehad (smaakt afschuwelijk en kreeg ik na verloop van tijd gewoon niet meer binnen) en de Pre-workout van de B&F shop zelf. Deze laatste had geen effect bij mij, waarmee ik niet wil zeggen dat het een slecht product zou zijn.

Toen kwam ik bij Noxipro terecht en dat was hét...

Pro's: verhoogde focus, trainingshonger, meer uithouding, meer explosiviteit,meer kracht,verhoogde coïtusdrive.

Con's: Slechter slapen,kleiner pietje na de training die niet altijd onmiddellijk wil in gang schieten, soms gejaagd/onrustig gevoel, zweten.

Ik heb nu nog als bijwerking gehoord dat je er op termijn impotent van zou kunnen worden. Op zich mss iets dat hier weg gelachen gaat worden, maar als ik zeg dat pietje niet altijd mee wil de eerste uren na de training (en ik ben zeker niet de enige die deze bijwerking heeft), dan heeft noxipro daar onderaan toch zeker een effect wat de hypothese 'kans op impotentie' niet bepaald ontkracht.

Ik stop er in ieder geval mee. Die 20kg extra bankdrukken is het me niet waard.

20 kg extra, da ****!
 
Klopt na 2/3 scheppen noxi krijg ik r een speedderde beentje van XD hoor het ook vaker bij mij opde gym., fack it enkele uren na de training geen last meer van., noxi werkt als een malle voor mij ga er echt beter/harder op in vergelijking met crack, jack3d, no explode, noxpump, hard enz enz., moet zeggen had laatst levro shock en was daar ook positief over, maar noxi blijft voor mij de nr1 pre workout^^.,
 
Heb zelf hier enkele dagen geleden een samplezakje van gebruikt.

Het poeder lostte goed & volledig op; bij andere pre-workouts is dit vaak niet zo; het dronk ook lekker weg, geen opvallende chemische smaak (wel naspoelen met water natuurlijk).
Mijn ervaring was tijdens de training enorme pump & boost; kon wel nog een uurtje langer trainen dan normaal.
Probleem is dat die boost blijft duren; ik kwam thuis en dan begon het plots nog harder te werken (wtf)... Ik dacht ik ga even liggen, ik voelde me echt slecht (soort crash); een soort hyperactief gevoel maar dan in negatieve zin (misschien teveel aan caffeïne; ik weet het niet). Goed product maar volgende keer maar de helft van het samplezakje gebruiken :p
(+ Crash is mss ook wel weg te werken :p)
 
Heb zelf hier enkele dagen geleden een samplezakje van gebruikt.

Het poeder lostte goed & volledig op; bij andere pre-workouts is dit vaak niet zo; het dronk ook lekker weg, geen opvallende chemische smaak (wel naspoelen met water natuurlijk).
Mijn ervaring was tijdens de training enorme pump & boost; kon wel nog een uurtje langer trainen dan normaal.
Probleem is dat die boost blijft duren; ik kwam thuis en dan begon het plots nog harder te werken (wtf)... Ik dacht ik ga even liggen, ik voelde me echt slecht (soort crash); een soort hyperactief gevoel maar dan in negatieve zin (misschien teveel aan caffeïne; ik weet het niet). Goed product maar volgende keer maar de helft van het samplezakje gebruiken :p
(+ Crash is mss ook wel weg te werken :p)
Een samplezakje is ook twee serveringen he;)
 
Als je noxipro puur voor het cutten wilt gebruiken is het dan efficient genoeg om het alleen op rustdagen (dieetdagen) te nemen? En het is denk ik geen probleem om het 's ochtends door me creatine te gooien?
 
Heb al een potje of 4 Noxipro (met onderbrekingen uiteraard) uit en moet zeggen dat het voor mij heel goed werkt.

Ik heb ook No-Xplod gehad (smaakt afschuwelijk en kreeg ik na verloop van tijd gewoon niet meer binnen) en de Pre-workout van de B&F shop zelf. Deze laatste had geen effect bij mij, waarmee ik niet wil zeggen dat het een slecht product zou zijn.

Toen kwam ik bij Noxipro terecht en dat was hét...

Pro's: verhoogde focus, trainingshonger, meer uithouding, meer explosiviteit,meer kracht,verhoogde coïtusdrive.

Con's: Slechter slapen,kleiner pietje na de training die niet altijd onmiddellijk wil in gang schieten, soms gejaagd/onrustig gevoel, zweten.

Ik heb nu nog als bijwerking gehoord dat je er op termijn impotent van zou kunnen worden. Op zich mss iets dat hier weg gelachen gaat worden, maar als ik zeg dat pietje niet altijd mee wil de eerste uren na de training (en ik ben zeker niet de enige die deze bijwerking heeft), dan heeft noxipro daar onderaan toch zeker een effect wat de hypothese 'kans op impotentie' niet bepaald ontkracht.

Ik stop er in ieder geval mee. Die 20kg extra bankdrukken is het me niet waard.

Deze Con's kan je ook allemaal wel verklaren...
In NoxiPro zit veel taurine en caffeine, gebruik je het 's avonds -> Slechter slapen

Je traint je helemaal kapot (moe) en drinkt heel veel water -> Zou kunnen verklaren waarom je derde been niet wilt :P

Zit taurine/ caffeine in -> onrustig gevoel... heb je met energie drank ook

In noxipro zit een stof voor verhoogde eiwitsynthese en je neemt tijdens training veel water op dus dat moet er ook weer uit -> overmatig zweten!
 
Terug
Naar boven