- Lid sinds
- 20 nov 2019
- Berichten
- 9.931
- Waardering
- 8.747
- Lengte
- 1m87
- Massa
- 87kg
- Vetpercentage
- 11%
Vlak na de val van de muur ... een idee van een Amerikaanse acteur. Tis wat met die acteurs die meer visie hebben dan politici.Niemand heeft zin om terug te gaan naar gebeurtenissen van 10 jaar geleden, laat staan terug naar pre 2010 of zelfs naar de val van de muur. Veel te ingewikkeld allemaal, het is veel makkelijker om gewoon het westerse narratief 1 op 1 voor waar aan te nemen, er zijn immers wel 100 kranten in Europa die hetzelfde narratief prediken, dan moet het wel waar zijn en doet de historie er helemaal niet toe.
En Gorbatsjov vond het een goed idee. Glasnost, transparantie, juist tegen corruptie en ja knikkers. Helaas is dit slechts gedeeltelijk gelukt, en is mede daardoor zichbaar geworden hoe rot het hart van de U.S.S.R. was en is. Door en door corrupt.
Nee, het gaat nu een stuk beter met het grote Rusland.
De NAVO zou grootschalige Rusland moeten binnenvallen, om de burgers te bevrijden van de tirannie van Vladimir en ontwikkelingshulp te brengen voor de onderdrukte en uitgebuite hongerige broeders van het blanke volk.

....
