AndroidHealthClinic

Optimum Nutrition Natural whey of niet?

Jong biest

Cool Novice
Lid sinds
15 okt 2009
Berichten
49
Waardering
1
Lengte
1m76
Massa
66kg
Vetpercentage
10%
Beste,

Ik ben al een tijdje aan het rondneuzen om te zien welke Whey proteine ik zou nemen. Na veel reviews te lezen heb ik beslote dat die van Optimum Nutrition mij het meeste ligt en die is mij ook het meest aangeraden geweest. Maar ik was aant vergelijken op hun website zelf en je hebt dus Natural en dan waar het niet opstaat, dit is echt belachelijk want het moet voor de hand liggend zijn en is misschien ook wel een nutteloze post maar ik vind het niet.

Het zijn beide Gold Standards maar de smaak verschilt, en ik neem aan dat dit ook iets heeft te maken met het feit van natural of niet.

Hier is de natural
http://www.amazon.com/Optimum-Nutri...URM2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1307046970&sr=8-1

Hier is degene waar het niet opstaat
http://www.optimumnutrition.com/products/100-whey-gold-standard-p-201.html

IK DENK DAT IK HET HEB GEVONDEN, NATURAL= smaak is door natuurlijke stoffen ten opzichte van "kunstmatig"?
Is dit correct?
Sorry en bedankt!
 
Laatst bewerkt:
Als je "natuurlijk" wil.
Dan moet je de ingrediënten goed doorlezen. Met smaak heeft meestal Acesulfaam-k en aspartaam of andere zoetstoffen. Als je het niet zeker weet koop dan Whey perfection naturel of whey isolaat perfection naturel van body en Fitshop. Hier zit echt niets anders in.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #4
Naturel is inderdaad zonder geur, kleur en smaakstoffen. Heeft niks te maken met anabolen gebruik als je dat vreesde. ;)

---------- Toegevoegd om 08:09 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 08:08 ----------

En ik zou gewoon een smaakje nemen. :D

http://www.xxlnutrition.nl/whey-isolaat/xxl-nutrition

http://www.xxlnutrition.nl/whey-delicious/xxl-nutrition

Jahnee het is gewoon voor mijn moeder ze is nogal een Natuur freak als het op ete aankomt, dus zou ze waarschijnlijk makkerlijker te overhalen zijn als er Natural instaat:P
 
Terug
Naar boven