XXL Nutrition

Shocking News Penetratie bij baby's, peuters, kleuters en kinderen is ALTIJD verkrachting ! Teken er voor !

Zal k aan denken als k volgende week in A'dam ben en een sexy kleutertje zie









:roflol:
 
TBS moeten ze sowieso afschaffen. Kansloze bedoeling..

Overzicht ontsnapte tbs'ers
Vorig jaar ontsnapten 73 tbs'ers, het jaar daarvoor waren dat er nog 101. Justitie verwacht voor dit jaar lagere aantallen.

Gewelddadig
De ophef over tbs'ers die ontsnappen ontstaat vooral door de angst voor gewelddadigheid van een gevaarijke ontsnapte terbeschikkinggestelde. Onderzoek door de Tweede Kamer concludeerde in mei dat het stelsel niet volledig op de schop moet maar wel op een aantal punten beter om de maatschappij te kunnen beschermen. Aanleiding voor het parlementaire onderzoek waren gewelddadige incidenten met tbs'ers die de benen hadden genomen.

Twee tbs'ers die behandeld werden in een kliniek in het Overijsselse Balkbrug zijn eerder deze week niet teruggekeerd van een proefverlof. Inmiddels heeft één van de twee zich gisteravond wel weer gemeld. De mannen werden respectievelijk maandag en woensdag terugverwacht in de kliniek.

Volgens een woordvoerder van het ministerie van Justitie staan de twee zaken los van elkaar. In totaal zijn er momenteel zes tbs'ers voortvluchtig, één minder dan begin dit jaar. De meesten ontsnapten zouden in het buitenland vertoeven, zo vermoedt Justitie. De laatste tijd zijn de regels rond proefverloven overigens aangescherpt, als reactie op een tbs'er die vorig jaar een meisje uit Eibergen ontvoerde en verkrachtte. Minister Donner gaf onder meer politie en justitie meer bevoegdheden om niet-teruggekeerde tbs'ers actief op te sporen.

Oprotten met TBS klinieken, schijt dat al die banen verdwijenen, gaan ze maar lekker in de ouderenzorg werken :rolleyes:

Dit soort plaag moet worden uitgeroeid, lui zoals die Robert M.
Pfff 12 jaar cel, dat is net zoiets als kanker bestrijden met ibuprofen. Ik stem voor DOODSTRAF!
 
De zachte aanpak werkt bij die lui idd niet, maar de politiek moet eerst slachtoffers zien alvorens ze ingrijpen (te laat).
 
waar is de grens?

Wie kan er hier zeggen dat hij nog nooit op een 15jarig mokkel met een C-cup en een lekkere reet heeft gegeild als 18+er?

Ik vind: strengere regels op verkrachting, maar legal age vanaf 15 jaar.
 
Laatst bewerkt:
Omdat je op 15jarigen kunt geilen betekent niet gelijk dat het maar legaal moet worden ;)
 
waar is de grens?

Wie kan er hier zeggen dat hij nog nooit op een 15jarig mokkel met een C-cup en een lekkere reet heeft gegeild als 18+er?

Ik vind: strengere regels op verkrachting, maar legal age vanaf 15 jaar.


Dat in een tijd waar meisjes van 12 verkracht worden door vader en kinderen baren , Mannen worden opgepakt die peuters misbruiken je dit soort dingen allemaal zegt. Jij snapt er duidelijk niet veel van.
 
Dat in een tijd waar meisjes van 12 verkracht worden door vader en kinderen baren , Mannen worden opgepakt die peuters misbruiken je dit soort dingen allemaal zegt. Jij snapt er duidelijk niet veel van.

nice ad hominem, toont exact waar het taboe ligt en waarom het aangekaart moet worden. Ik doe niet mee aan politiek correct wijvengedoe.

Ik vind het niet kunnen dat iemand die een kleuter of zijn eigen dochter verkracht gelijkgesteld wordt aan iemand van 20 die een relatie heeft met een 14 jarige, of een lerares die haar leerling van 16 doet.


[Afbeelding niet meer beschikbaar]

of

[Afbeelding niet meer beschikbaar]

Zelfde straf en zedenfeit? Gaat toch nergens over.

PS: ik stem dus VOOR de wetverandering.
 
Als de wet zo is dat het legaal is voor een man van 40 een meisje van 15 te nken dan is het gevolg dat er mensen gaan klagen dat 13 jaar ook wel kan en dan lijkt het opeens niet zo heel erg als een man van 20 met een meisje van 13 aan de gang gaat. Onder het motto van wat maakt die 2 jaar nou uit. En dat jij een "relatie" tussen iemand van 20 en 14 normaal vind, vind ik absurd.
 
Als de wet zo is dat het legaal is voor een man van 40 een meisje van 15 te nken dan is het gevolg dat er mensen gaan klagen dat 13 jaar ook wel kan en dan lijkt het opeens niet zo heel erg als een man van 20 met een meisje van 13 aan de gang gaat. Onder het motto van wat maakt die 2 jaar nou uit. En dat jij een "relatie" tussen iemand van 20 en 14 normaal vind, vind ik absurd.

Mag ik je erop wijzen dat we in een democratie leven, waar dialoog en volksraadpleging gestimuleerd wordt ipv in de kiem gesmoord wordt.

Het is iemand zijn burgerrecht om wetten aan te tand te stellen en aan te kaarten, vooral indien ze niet meer overeenkomen met de huidige waarden en normen.

Dat jij mijn mening niet deelt kan ik best begrijpen.
 
En hoe ik neuk ook graag meisjes van 16!

Maar geen peuters hoor..
 
Laatst bewerkt:
dit gaat toch over baby's peuters en kleuters.. heel wat anders dan 15/16 jarige lijkt mij..

echt zieke mensen :S
 
Wat een onzin. Hardere straffen zorgen niet voor preventie. Als men eenmaal die weg ingaat denken ze echt niet 'o, ik kan 16 jaar krijgen ipv 12 jaar!'. Onzin. Zorg dat die mensen ergens naartoe kunnen met hun frustraties om zo het proberen vooraf al te beperken. Geef nou eerlijk toe, er is nooit voorlichting geweest voor pedo's die de drang hebben zich te vergrijpen. Een pedo kan je accepteren, een vergrijpende pedo niet. Laat een pedo een pedo zijn en behandel ze. Ik vind kontebonkers ook smerig maar accepteer ze wel, vergrijpende kontebonkers kan je simpelweg niet accepteren. Als er homo's met HIV ingespoten worden maken we er grapjes over, als een kind gepenetreerd wordt mag je ineens niet meer lachen en moet er een wet die al genoeg ruimte bied voor straf aangepast worden. Dumb****s.
 
Terug
Naar boven