Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
ik eet al de helft meer als vroeger, en die rijst is zo van Boss uit een blik. Het is nie dat ik een pro bodybuilder wil worden wil gewoon wat gespierder worden. Benen train ik doordat ik iedere dag 8 kilometer op en af naar school fiets
oké dan ga ik dat doen bedankt voor de tips!
1 vraagje, weet iemand mss wat mijn vetpercentage is ongeveer?
..Benen hoef je niet te trainen, die groeien mee met de rest
Altijd dat gezeur over benen trainen, benen trainen is nodig, maar bouw eerst trainingservaring en een goed voedingsschema op en ga dan benen trainen. t zal de komende tijd niet zo snel achter lopen, maar je zal ze uiteindelijk wel mee moeten gaan pakken. Goed droog op die fotos en gewoon wat meer eten, komt goed!

ik denk 9%? tijd gelede toen ik 10.5 was ik iets dikker dus denk tussen de 9 en 10 maar ben hier niet goed in dus niet zekerWat is je VP? 10-12% ofzo? heb je een extact nummer voor me?![]()
