XXL Nutrition

Schema aangepast en verbeterd

husc

Novice
Lid sinds
20 sep 2012
Berichten
18
Waardering
0
Lengte
1m80
Massa
74kg
Vetpercentage
11%
Na 8 weken heb ik mijn schema aangepast en het voelt nu na een week trainen een stuk beter. Ik kom ook veel aan, zit nu op 73,5kg en zat op 69kg, vet is aan het verdwijnen, maar ik probeer iets minder intensief te lopen en zwemmen om ook massa te behouden.

Dieet gaat uitstekend, ik gebruik myfitnesspal voor een grof macro overzicht en mijn gezond verstand.

Mijn vorige schema had ontzettend veel reps en ik dat is nu terug gebracht. Alles op deadliften (3x5) na doe ik 3x8, maar ik wil voor variatie over een tijd oefeningen op 5x5 gaan uitvoeren of andere verhoudingen.

Dit is mijn schema:

Borst en triceps:

- Bench press 3x 8
- Dumbell incline press 3x 8
- Dumbell fly 3x 8
- Barbell pullover 3x 8
- Triceps extension 3x 8
- Bar dips 3x 8-max

Rug en biceps:

- Barbell bent over row 3x 8
- Seated row 3x 8
- Deadlift 3x 5
- Goodmorning 3x 8
- Barbell curl 3x 8
- Concentration curl 3x 8
- Pull ups 3x 8-max

Benen en schouders:

- Squats 3x 8
- Lunges 3x 8
- Leg extension 3x 8
- Lying leg curls 3x 8
- Calf raises 3x 8
- Shoulder press 3x 8
- Front raise 3x 8
- Side raise 3x 8
- Delt rows 3x 8
- Shoulder shrugs 3x 8

Alle kritiek en opmerkingen zijn welkom en leerzaam. Thanks!
 
Er zijn veel verbeterpunten op jouw schema aan te merken.
Die ga ik hier niet allemaal uitschrijven, omdat er beter mogelijkheden zijn voor jouw qua schemakeuze.
Je bent nog een beginner, dus een split is daarvoor vaak niet de beste manier van trainen. Voor sommigen kan een split als beginner goed werken, maar voor de grotere groep niet.
Schema's als full body of ub/lb zijn betere keuzes, kijk daar even naar.
 
Terug
Naar boven