- Lid sinds
- 2 okt 2009
- Berichten
- 5.435
- Waardering
- 964
- Lengte
- 1m80
- Massa
- 85kg
Ik heb me niet zo goed uitgedrukt, denk ik.
Met "blijven hangen" bedoel ik dat er -is mijn indruk- niet zoveel nummers uit de jaren '80 in het collectief geheugen zijn blijven hangen of nog weleens op de radio te horen zijn, dit itt de sixties en seventies. Zelfs de nineties waren beter in dat opzicht, voor mijn gevoel dan toch.
Denk dat het voor ieder zijn gevoel anders is want ik persoonlijk vond de eerste helft van de 90'S echt heel erg leeg kwa muziek en het hele decennium erg triest kwa nieuwe innovaties en ontwikkelingen, alleen de mobile telefoon en de dvd uitgezonderd.
De muziek van de jaren 80:
Blondie, Madonna, MICHAEL JACKSON Need I say more
,Janet Jackson, Prince!!!!, U2, Depeche Mode en nog zoveel meer artiesten, denk dat oudere forum members nog veel meer kunnen aanvullen en zelfs eendagsvliegen als Rick Astley (You been RickRolled! nu nog een internet hype) Nee echt ik denk dat het puur je gevoel is
