- Lid sinds
- 16 mei 2006
- Berichten
- 59.513
- Waardering
- 22.094
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Eigenaardig typetje. Heeft nog een leerling van hem liggen neuken en is er tenslotte maar mee getrouwd na klachten over die relatie. Stuurde zijn eigen kids weg toen ze voor de deur stonden omdat hij zich zo ellendig voelde. Aanstellerig kereltje, maar ik heb dat een beetje omdat ik hem enigszins verdenk van een act die hij uitvergroot. Weet wel veel van vogels en kan creatief uit de hoek komen.![]()
Hans Dorrestijn met Stella Bergsma op de Wadden
Hans Dorrestijn krijgt op zijn Waddeneiland bezoek van Stella Bergsma. De schrijfster en zangeres, die bekendstaat om haar heldere meningen, zorgt voor zeer welkome reuring en inspiratie in Dorrestijns vogelhutje.www.tvgids.nl
Mooi programma voor de mens die de schoonheid van eenzaamheid in ziet en erkent
Schatje is alweer weg, maar morgen zit het neefje van @apfelstrudel (Nick Toet) in De Slimste Mens.Popliedjes vertalen in het Latijn, Cupido schiet een pijltje in m'n hart.
(De Slimste Mens)
Dagwinnaar!Schatje is alweer weg, maar morgen zit het neefje van @apfelstrudel (Nick Toet) in De Slimste Mens.

Maar Halle Berry is wel lekker.Die Another Day is wel een van de slechtste Bond films die er is
