XXL Nutrition

Review Unleash v3 - XXL Nutrition

Beoordeling:
star10.png
10/10 ++ Aanrader


  • Soort supplement: Pre-workout shake
  • Wat is de werking van dit supplement volgens de producent? * Waanzinnig veel energie
    * Explosieve krachttoename
    * Ongekende pomp
    * Werkt vanaf de eerste dosering
    * Heerlijke cassis-smaak
    * Extreem sterke formule
  • Voor welk doel gebruik je dit supplement vooral? Spieropbouw
  • Hoe lang heb je het supplement gebruikt? 2 weken ondertussen.
  • Hoe is de smaak van dit supplement? Cassis, zuur en zoet tegelijk, vind het wel lekker.
  • Welke dosis heb je gebruikt? 30 gram 30-45 min voor de training.
  • Waar heb je het supplement gekocht? XXL Nutrition
  • Welke extra voordelen gaf deze winkel? Levering binnen 24 uur, gratis samples.
  • Wat heb je voor dit supplement betaald? 39,95
  • Zou je dit supplement in de toekomst opnieuw kopen? Ja, doet wat het belooft.

Mijn review:
Normaal gezien ben ik vrij ongevoelig voor cafeïne en dergelijke boosters, maar dat is helemaal anders gebleken bij Unleash v3.

Hoe heb ik het gebruikt?
Gelijkaardige dingen moeten meestal op lege maag worden genomen, maar ik wou mijn eetschema er niet voor wijzigen dus heb ik het zo gedaan:

2 uur voor de workout: vaste maaltijd.
60 min voor de workout: whey shake.
30 min voor de workout: 30gr Unleash v3
10min voor de workout: pre-workout shake met dextro en amino's.

Resultaat?
Ten eerste, geen hongergevoel. Als ik iets haat, dan is dat honger hebben tijdens het trainen. Als ik honger begin te voelen, voel ik me meteen zwak en kan ik er even goed mee stoppen.

Ten tweede, wauw. Unleash begon al vrij snel zijn ding te doen. Ik voelde na een kwartier, zoals XXL Nutrition het zo beloofde, dat ik energieker werd. Eerst voel je je licht in het hoofd en begrijp je niet wat er aan het gebeuren is, maar dat is gewoon het beest in je die wakker aan het worden is.

Eenmaal in de gym consumeer ik dus mijn pre workout shake met 60gr dextro en 10 gr EAS, beide van XXL. Het verstoorde de werking niet, integendeel, het deed er nog een schepje bovenop.

Tijdens de training merkte ik: allereerst een ongelofelijke wil om veel gewicht te nemen. Steeds meer en steeds harder. Mijn hartslag is vrij hoog en ik zweet fenomenaal veel, maar de focus is en blijft. Bij Crack had ik een soort 'tunnel' effect, bij Unleash zie je alles vrij helder, maar zo veel scherper. Ik kon meer reps doen met meer gewicht.

En dan de pomp. Die is gigantisch. Na een borsttraining dacht ik een beha nodig te hebben en bij het trainen van mijn rug, wouden mijn biceps gewoon ontploffen. I felt like commin'!!!! Wat ik ook trainde, die pomp was er en bleef zelfs soms voor 2-3 dagen! Het geeft je een beetje valse hoop dat je met de minuut aan het groeien bent, maar hey, geef toe dat het gewoon leuk is.

Oh ja, niet te vergeten is het gevoel van euforie na de training. Je voelt je serieus happy, je zou zo kunnen uitgaan en zot doen!

Side-effects?
Bij een normale dosering: geen. Na de training ben ik steeds zeer energiek en heb ik een verhoogd libido (vraag me niet waarom). Het was dus wel handig en onhandig, omdat ik in de examenperiode zit. Ik moet toegeven, ik kan er super goed op studeren, maar over masturberen zullen we maar zwijgen.

Ook qua 'crash' door de zogenaamde 'geleende energie' heb ik niets gevoeld. Ik voel me prima en voel de werking stilaan verdwijnen net voor ik ga slapen. Ik train wel nooit later dan 20u normaal gezien.

Helaas ben ik ook een keer dom geweest. Omdat de meeste supps 2 scheppen nodig hebben (Crack, whey, Night Protein, EAS...) heb ik één keer per ongeluk dus 2 scheppen gebruikt. Had de training van mijn leven maar achteraf ****ing appelzeeblauwgroene diarree tot de volgende dag! Niet kunnen slapen en vrij veel last van de maag. Pas de volgende dag had ik door door wat het kwam. :o Never again, dus.

Conclusie?
Een leuke toevoeging voor diegenen die af en toe eens energie hebben voor tijdens en/of na de training. Het is natuurlijk vaak persoonsgebonden, maar ik ben alvast fan van deze Unleash. De vorige versies heb ik niet gebruikt en veel vergelijkingen met andere supplementen behalve Crack kan ik ook niet maken, maar ik zeg: zeker eens proberen!

Unleash!-v3-groot-I844.jpg
 
Laatst bewerkt:
heeft toevallig iemand nog 1 sample hiervan?! Was net telaat met de actie van xxl nutrion en wil het doodgraag uitprobere ma wil ni ineens ne pot kope. Als et dan geen effect op me heeft dan zitk me die pot! :o
 
Even lif bij een xxl bestelling een comment erbij plaatsen ?

Ik ga zelf ook erg hard op deze pre.. de smaak... alleen met ijskoud water en de cassis heerlijk..

maar als ik die lemon eas erbij gooi... dan is ie te zuur.. ik drink em wel zo maar vind het net ietsje minder.. ik doe 1,5 schep en de amino's erbij 20 min voor aanvang training.. doe toch nog 5 min crosstrainer als warming up en 5 min fietsen...
 
Even lif bij een xxl bestelling een comment erbij plaatsen ?

Ik ga zelf ook erg hard op deze pre.. de smaak... alleen met ijskoud water en de cassis heerlijk..

maar als ik die lemon eas erbij gooi... dan is ie te zuur.. ik drink em wel zo maar vind het net ietsje minder.. ik doe 1,5 schep en de amino's erbij 20 min voor aanvang training.. doe toch nog 5 min crosstrainer als warming up en 5 min fietsen...

Maar ik bestel niets, da is het probleem. heb nog een halve pot whey staan, dus dat heb ik ook niet nodig :s
 
heeft toevallig iemand nog 1 sample hiervan?! Was net telaat met de actie van xxl nutrion en wil het doodgraag uitprobere ma wil ni ineens ne pot kope. Als et dan geen effect op me heeft dan zitk me die pot!

Even aan xxl vragen. Zeker belangrijk om te testen. Heb zelf ook geprobeerd, maar vond het echt klote. Heb me de hele avond k*t gevoeld, en training was zoals altijd. Voor anderen werkt het blijkbaar dan wel weer super. Ik denk dat zat leden nog wat samples hebben liggen, maar vraag me af of iemand ze voor je naar blgie gaat sturen.
 
Even aan xxl vragen. Zeker belangrijk om te testen. Heb zelf ook geprobeerd, maar vond het echt klote. Heb me de hele avond k*t gevoeld, en training was zoals altijd. Voor anderen werkt het blijkbaar dan wel weer super. Ik denk dat zat leden nog wat samples hebben liggen, maar vraag me af of iemand ze voor je naar blgie gaat sturen.

wil gerust de kosten betalen hoor! :)
heb al gevraagt aan xxl, ze zijn op! :treuren:
 
Even lif bij een xxl bestelling een comment erbij plaatsen ?

Ik ga zelf ook erg hard op deze pre.. de smaak... alleen met ijskoud water en de cassis heerlijk..

maar als ik die lemon eas erbij gooi... dan is ie te zuur.. ik drink em wel zo maar vind het net ietsje minder.. ik doe 1,5 schep en de amino's erbij 20 min voor aanvang training.. doe toch nog 5 min crosstrainer als warming up en 5 min fietsen...

Heb je een pot of een sample gebruikt?
 
heb vandaag de sample geprobeerd.
ben moeten stoppen met trainen want werd er misselijk van.
Ze zeggen dat je er meer energie van krijgt, maar ik werd er alleen maar moe van.
Moest de hele tijd geeuwen en had niks energie.
 
heb vandaag de sample geprobeerd.
ben moeten stoppen met trainen want werd er misselijk van.
Ze zeggen dat je er meer energie van krijgt, maar ik werd er alleen maar moe van.
Moest de hele tijd geeuwen en had niks energie.

toevallig nog een sample over? :s
 
Mijn review:
Ik heb gisteren een sample Unleash V3 gebruikt ter vervanging van Amped van MET-RX die ik de laatste weken als pre workout supp. gebruik.

Hoe heb ik het gebruikt?
2 uur voor de workout (16h00): maaltijd bestaande uit 125gr magere hutenkase, 1 snee bruin brood met pindakaas en een banaan.
30 min voor de workout (17h30): 30gr Unleash v3.

Training (18h00):
Ik heb borst (4 oefeningen, in totaal 16 setjes van 8 reps), triceps (3 oefeningen, in totaal 12 setjes van 8 reps) en buik (10min.) getraind.

Resultaat?
Per door XXL Nutrition gedane bewering over Unleashv3 hieronder mijn mening:
Waanzinnig veel energie:
Ik had veel energie en veel zin om te trainen. Unleash begon na ongeveer 20min te werken. In vergelijking met Amped geeft Unleash mij iets meer energie en zweet ik meer en sneller. Daarnaast had ik een verhoogde focus en concentratie vergelijkbaar met Amped.
Explosieve krachttoename:
Ik heb geen verschil gemerkt tussen Unleash en Amped. Ik heb voor zowel borst als triceps bij Unleash dezelfde gewichten gebruikt als bij Amped en ongeveer hetzelfde aantal reps gehaald.
Ongekende pomp:
Ik had een goede pomp bij Unleash, iets beter dan bij Amped.
Werkt vanaf de eerste dosering:
Klopt, maar dat is bij Amped ook het geval.
Heerlijke cassis-smaak:
Ik vind de smaak van Amped lekkerder, maar dat doet er niet veel toe, je giet het toch in 1 keer naar binnen.

Side-effects?
Qua 'crash' door de zogenaamde 'geleende energie' heb ik niets gemerkt. Dit geldt ook voor Amped. Wel kon ik na het gebruik van Unleash moeilijker in slaap komen en sliep ik onrustiger dan bij Amped.

Conclusie?
Unleash doet voor mij wat het belooft en ik merk weinig verschil met Amped. Qua prijs verschillen beide producten echter wel:
Unleash € 39.95 voor 900 gram, dosering 30 gram, dus 30 trainingen.
Amped € 39.99 (koop ik alleen in de aanbieding, € 79.98 normaal, maar dat ga ik dus niet betalen) voor 900 gram, dosering 1 tot 3 maatschappen van 20 gram, ik gebruik twee maatscheppen, dus ongeveer 22 trainingen.
Ik heb besloten een pot Unleash te kopen als mijn pot Amped leeg is. Dit ter afwisseling en om gewenning aan een product (en dus mindere werking van het product) te voorkomen.
 
Gisteren sample van Unleash V3 genomen. Had hiervoor NO-Explode maar heb die pot na 2 keer gebruiken weg gegeven gezien mijn maag daar niet tegen kon.
De smaak vind ik reuze meevallen, kan het goed wegkrijgen. Veel beter dan NO-Explode.

De focus en energie kwam langzaam op, niet zo agressief als bij NO en Crack (sample van Crack heb ik afgelopen zaterdag genomen), maar ik vind dat wel prettiger. Van Crack werd ik ook een beetje duizelig.
Dan de pomp....wat een geweldige super pomp heeft Unleash, dat is echt niet normaal! Triceps knalde gewoon uit mijn shirt, ook nog lang na de training. De pomp viel bij Crack trouwens tegen, had daar wel meer van verwacht.
Wel veel meer zweten dan normaal tijdens de training, dat had ik in iets mindere mate bij Crack en helemaal niet bij NO.


Heb vandaag een pot Unleash V3 besteld. :D
 
Ben sinds 2.5 weken overgestapt van Supercharge naar Unleash V3, omdat iedereen er zo lyrisch over is.

Voor mij werkt Unleash niet. Ik krijg niet de drive en focus om set na set te pakken, iets wat ik met Supercharge wel kreeg. Het transpireren is ook iets wat me opviel en het valt wat vreemd op de maag.

Dus voor mij weer Supercharge.

Als iemand nog belangstelling heeft in een pot Unleash V3, deze zit nog voor 2/3 vol, stuur even een berichtje en je kunt hem voor een zacht prijsje overnemen. Kom uit het oosten van het land(twente)
 
Laatst bewerkt:
heeft crack revolutions een sterker energie boost?
 
Goed spul UNLEASH v3. Heb MA nog de v2 opgemaakt maar merkte vandaag aardig verschil met de V3 die ik gebruikte.

Zit ook in de bulk maar heb vandaag mijn zwaarste RUG en triceps dag tot nu toe gehad. Het is wel zaak om niet teveel te nemen want anders ga je bij zware inspanningen 'zweven'.

Vond het in eerste instantie duur maar VOOR MIJ is het het zeker waard werkt goed.
 
30min geleden een zakje )°sample' UNleash opgedronken, voel tot nu toe niks.

Ik ben over 20 minuten in de sportschool, dus hoop dan wel wat te voelen.

Om 14uur laatste maaltijd gehad... kip-rijst-sperziebonen. ben benieuwd.
 
:rolleyes:Je hebt 15 minuten voor de inname nog gegeten?

Dan werkt het een stuk minder. Best neem je het pas in 2 uur na een maaltijd, en 1 uur na een eiwitshake.

Ik heb 2 keer unleash genomen. 1 keer had ik de hele middag gevoetbald, en de 3 uur voor inname niets gegeten. En 1 keer had ik een half uur voor inname, nog een bord rijst met kip opgegeten. Het verschil was gigantisch. Inname op een lege maag+ vermoeidheid, maar ik had een geweldige training. Inname op een 'volle' maag, voelde ik helemaal niets.

Dit kan echter verschillen van persoon tot persoon.
 
Laatst bewerkt:
Gaan trainen terwijl je al 2 uur niks heb gegeten is geen goed idee.
 
Gaan trainen terwijl je al 2 uur niks heb gegeten is geen goed idee.

Dat verschilt per persoon. Het staat op de site aangegeven dat unleash beter werkt op een nuchtere maag. 2 uur daarvoor flink eten, en 1 uur naa de training, is prima. Kijk maar op op de site van xxl daar word het zelfs geadviseerd.

Maar, iedereen moet doen wat voor hem/haar het beste werkt;)
 
Ik kan me niet voorstellen dat er mensen zijn die Unleash v3 niet vies vinden.
er staat wel bij heerlijke cassis smaak, nou niet dus.
ik had opzich wel het gevoel dat ik meer gewichten kon pakken dan
normaal maar niet dat ik echt meer energie had.
maar toch is het wel een goed product ;)
 
zijn er mensen die dit al een tijdje gebruiken, in verband met eventuele afname van de werking ...?
 
Terug
Naar boven