- Lid sinds
- 16 mei 2006
- Berichten
- 23.682
- Waardering
- 21.437
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
vergeleken met haar is Jeffrey Dahmer is nog een koorknaapje

hersenloos is ze niet , wel een vieze achterbakse , ontzettend gluiperige ,de wereld in ellende brengende heks
vergeleken met haar is Jeffrey Dahmer is nog een koorknaapje
Ja, het zou ondeskundig zijn om een no-flyzone boven Syrië te willen forceren, naar elke misdaad van je te wijzen naar de Russen en ze vervolgens met militaire reactie bedreigen. Het zou leuker zijn als hij gewoon de relaties met Putin zou willen verbeteren!
Oh wacht, dat doet hij ook. En de eerste zin gaat over Clinton.
Stomme snol
Jouw peuter-achtige arrogantie is best aandoenlijk.. duidelijk een Trump aanhanger. & Dat maakt je daarom nog niet deskundig, Clinton zal geen tenminste geen Poetin’s puppet zijn.Liever de arrogantie van een peuter dan het verstand van een peuter.Jouw peuter-achtige arrogantie is best aandoenlijk.. duidelijk een Trump aanhanger. & Dat maakt je daarom nog niet deskundig, Clinton zal geen tenminste geen Poetin’s puppet zijn.

Liever de arrogantie van een peuter dan het verstand van een peuter.![]()
Is goed maatjeAls er iemand ook nog het verstand van een peuter heeft ben jij het wel, gezien je pro Trump bent en je nog niet eens op een rustige, beschaafde manier je mening kan verkondigen.

Onironisch Clinton boven Trump verkiezenAls er iemand ook nog het verstand van een peuter heeft ben jij het wel, gezien je pro Trump bent en je nog niet eens op een rustige, beschaafde manier je mening kan verkondigen.

