XXL Nutrition

vragen

waffel

Novice
Lid sinds
21 nov 2007
Berichten
16
Waardering
0
eeuuuhh! ;)
ik heb bij xxl nutrion whey protein instant, protein 80, dextrojuice & creatine monohydrate besteld
nou heb ik hier een aantal vraagjes over
(ja ik weet t.. mis da t slimmer was geweest als ik dat had uitgezocht voordat ik bestelde)

op de site van xxl nutrion staat t volgende:
1 afgestreken maatschep (5 gram) met vruchtensap of water mengen en opdrinken.
De eerste 5 dagen dienen als oplaadfase, neem 2 maal daags een maatschep Creatine (10 gram / dag). Daarna 1 maal dagelijks een maatschep per dag (5 gram / dag), ook innemen op rustdagen.

maar op de verpakking staat 3 maal daags..
wat is het nou??
en wanneer kan ik het beste de creatine innemen?

+ op de whey protein instant staat 40 gram per shake
80% proteine van 40 gram is 32 gram proteine
+ t word aangeraden t met 250 ml melk in te nemen
3,5 g proteine per 100 ml melk x 2,5 = 8,75
8,75 + 32 = 40,75 gram proteine
maar ik heb ooit ergens gelezen dat je niet meer dan 30 gram per 3 uur kan innemen want daarboven word omgezet in vet..
en ik heb geen zin om 1/4e van mijn geld gewoon weg te gooien.. ;)

& ik ben dit van plan:

maandag 19:00 tot 20:45 trainen dan meteen whey protein instant + dextrojuice innemen en dan om 23:45 protein 80

dindsdag als ik opsta whey protein instant +/- 3 uurtjes daarna protein 80, 19:00 tot 20:45 trainen dan meteen whey protein instant + dextrojuice innemen en dan om 23:45 protein 80

woensdag als ik opsta whey protein instant +/- 3 uurtjes daarna protein 80, 19:00 tot 20:45 trainen dan meteen whey protein instant + dextrojuice innemen en dan om 23:45 protein 80

donderdag als ik opsta whey protein instant +/- 3 uurtjes daarna protein 80, 19:00 tot 20:45 trainen dan meteen whey protein instant + dextrojuice innemen en dan om 23:45 protein 80

vrijdag als ik opsta whey protein instant +/- 3 uurtjes daarna protein 80 en dan voor t slapen nog n keer protein 80

zaterdag als ik opsta whey protein instant

zondag niks

is dit iets?

kheb dr nie echt veel verstand van ofzo dus mischien dat ik nou stomme dinge heb gezegd ofzo mijn excuses daarvoor dan ;)

tips ofwat dan ook zijn welkom :)
 
Oplaadfase is imo achterhaald. En dat van die 30 gram eiwit per uur ook. En waarom zondag geen eiwit? of haal je alles die dag uit je voeding?
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #3
dus dit is onzin:

http://www.eigenkracht.nl/publicaties/sportfitness/zwareoflichtegewichten

"Overal waar "te" voor staat
Ons oma zei vroeger altijd: 'Overal waar "te" voor staat is niet goed, behalve tevreden'. Dergelijke woorden zijn echter niet besteed aan bodybuilding-oren. In elk onderzoek naar de consumptie van eiwitten, vetten en koolhydraten door sporters, steken bodybuilders voor wat betreft de consumptie van eiwitten er torenhoog bovenuit. Bodybuilders die meer dan 4 gram eiwit per kilogram lichaamsgewicht tot zich nemen, zijn niet uitzonderlijk. Ook eiwitten worden genomen onder het motto 'hoe meer, hoe beter'.

Het consumeren van dergelijke hoeveelheden eiwitten heeft echter geen enkele zin. De overdaad aan eiwitten wordt in het lichaam doodleuk omgezet in vet, uitgescheiden of voor de energiehuishouding gebruikt. Wanneer je het erg bont maakt, kun je zelfs een darmvergiftiging oplopen.

Afhankelijk van je werk en je trainingsintensiteit varieert de behoefte aan eiwitten tussen de 1 en 2 gram per kilogram lichaamsgewicht. Heb je een zware fysieke baan en train je 5 keer per week, dan is je eiwitbehoefte 2 gram per kilogram lichaamsgewicht. Heb je echter een kantoorbaan en volsta je met drie keer trainen per week, dan is 1 gram eiwit per kilogram lichaamsgewicht voldoende. Neem van ons aan dat het consumeren van meer dan 2 gram eiwit per kilogram lichaamsgewicht absolute kolder is.

Niet alles in één keer
Stel je weegt 80 kilo, je hebt niet echt een zware baan en traint 4 keer per week. Dan kan worden uitgegaan van 1,5 gram eiwit per kilogram lichaamsgewicht. Je dagelijkse behoefte aan eiwitten bedraagt dus (80 x 1,5=) 120 gram. Wanneer je een dergelijke hoeveelheid verdeelt over bijvoorbeeld ontbijt, lunch en avondeten, dan val je nog met je neus in de boter. Je lichaam kan namelijk maximaal zo'n 20 tot 30 gram eiwit per 2 à 3 uur opnemen. Simpel gesteld; 20 tot 30 gram eiwit per maaltijd. Voor 120 gram eiwit heb je dus minimaal (120:30=) 4 maaltijden nodig. Je doet er sowieso verstandig aan om je voeding te verspreiden over 4, 5 of zelfs 6 kleinere maaltijden."
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #4
??
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #5
Oplaadfase is imo achterhaald. En dat van die 30 gram eiwit per uur ook. En waarom zondag geen eiwit? of haal je alles die dag uit je voeding?

omdat ik dan al vanaf donderdagavond niet getrained heb

ik weet niet of het dan nog nut heeft??

en wanneer kan ik de creatine het beste innemen?
 
Inderdaad.

Dat is hetzelfde zeggen als "een volwassen man heeft 2500kcal per dag nodig". Het slaat nergens op en verschilt volledig van persoon tot persoon (leeftijd, lengte, gewicht, vet-vrije massa, activiteitsniveau, hoeveelheid EW/KH/VT etc etc etc). Hoeveel eiwitten jij kan afbreken en hoeveel aminozuren jij kan opnemen is niet een vast gegeven; het is wederom voor iedereen anders.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #7
en die regel van 2 gram per kg lichaamsgewicht per dag

klopt dat wel?

en op die creatine staat dat je t op n nuchtere maag moet innemen zonder melk of koffie

maar ik neem sochtends meteen n proteine shake met melk omdat je t dan t beste opneemt

dus dan is mn maag niet meer nuchter en er zit melk bij..

wat te doen? ;)
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #8
ik kwam dit stukje tegen:

Ik denk dat ik zoiets als een geheime tip heb die tot nu toe nog bij iedereen heeft gewerkt. Mijn voorstel is het volgende: motiveer je de komende 30 dagen en stel je als doel in deze periode 6 kg lichaamsgewicht/spiermassa erbij te krijgen. 6 kg in de maand mag misschien overdreven klinken, maar ik meen het in alle ernst. Ik weet dat 6 kg in een maand realistisch is, want ik heb mijn speciale methode al met meerdere atleten succesvol in praktijk gebracht. Het goede en eenvoudige daarbij is dat U noch uw trainings- noch uw voedingsschema hoeft te wijzigen.

Je moet het volgende doen: het spierstelsel, meer bepaald de afzonderlijke spiercellen bezitten de fenomenale eigenschap uit te kunnen zetten en hun volume in enkele weken 15-20% te vergroten. Voorwaarde is een verhoogde diffusie (transport) van bepaalde voedende substanties en vloeistoffen uit de

bloedsomloop naar de spiercellen. Men kan zich de spiercellen daarbij voorstellen als een opblaasbare ballon die groter en groter wordt. Omdat spiercellen voor ca. 70% uit water bestaan gaat het bij de vergroting van bet celvolume niet alleen om een volledig natuurlijk, maar ook om een wenselijk proces. Want als het celvolume eenmaal is vergroot dan reageert het lichaam in de volgende fase met een verhoogde accumulatie van aminozuren in de spiercellen. En zoals iedereen weet zijn aminozuren de basisbouwstenen van het spierstelsel.

Nu het praktische deel. Wat U nodig hebt zijn vier verschillende substanties tegelijkertijd: creatine, glutamine, water en lichaamseigen insuline. Gebruik daarvoor de producten Creatine Monohydraat en het Glutamine Plus Transportsysteem Matrix, of Vanadyl, of nog goedkoper koop wat Dextrose (Dextro Energie), vruchtensuiker en zelfs limonadesiroop voldoet uitstekend, en ga als volgt te werk:

Tijdens uw 30 dagencyclus neemt U elke morgen direct na bet opstaan op nuchtere maag een dosis Creatine (2 maatlepels) en een dosis Glutamine Plus (2 maatlepels) met 750 ml water in. Zorg ervoor genoeg water te drinken en wacht ongeveer 30 minuten voordat U uw ontbijt verteert. Dit garandeert een volledige assimilatie en geeft uw lichaam de tijdom met de teweeggebrachte afgifte van insuline en de grote watertoevoer de voedende substanties uit de maag naar bet bloed en dan naar de spiercellen te pompen.



Wetenschappelijke studies hebben aangetoond dat creatine na de inname relatief probleemloos van de maag via de spijsverteringsorganen in bet bloed belandt. Beslissend is wat er met de creatine in bet bloed gebeurt. Ret lichaam transporteert creatine via de bloedstroom ofwel naar de nieren waar bet in bet afvalproduct creatinine wordt omgezet - een proces dat moet worden vermeden - of creatine wordt aan bindingsproteines gekoppeld en naar de spiercellen getransporteerd.



Het lichaamseigen hormoon insuline geeft hierbij de doorslag, want insuline activeert de reeds genoemde creatinebindingsproteïnen. Hoe meer insuline er beschikbaar is op het moment van de creatine-inname resp. hoe effectiever de insuline werkt, des te meer creatine kan er bijgevolg naar de spiercellen worden getransporteerd. In principe zijn er drie mogelijkheden om positief in te werken op insuline en zo de werking van creatine te verbeteren. Één manier is de inname van Vanadyl Sulfaat, een sporenelement met een werking die gelijk is aan insuline. De tweede mogelijkheid is gebruik van creatine met een transportmatrix (hierover wordt nogal geheimzinnig gedaan, maar het zijn dus eigenlijk gewoon stoffen (suikers) die een insulinerespons oproepen), de derde mogelijkheid is deze insulinepiek zelf op te wekken door de creatine te gebruiken met snelle koolhydraten zoals limonadesiroop, vruchtensap,druivensuiker etc.



Dezelfde Creatine HP/Glutamine Plus/water drink neemt U later nog eens in en wel direct na uw training. Aangezien de glycogeenreservoirs na de training leeg zijn en de spiercellen extreem goed reageren op insuline zal de opnieuw teweeggebrachte afgifte van insuline in combinatie met de grote watertoevoer (750 ml) de creatine- en glutaminemoleculen binnen een paar minuten in de spiercellen persen.



Zelfs als u als normale creatine of glutamine gebruikt moet u mijn methode een kans geven. Ik ben er zeker van dat uw spiercellen pas met mijn speciale methode de grens bereiken van hun capaciteit om creatine en glutamine te accumuleren en dat u alleen zo de maximaal mogelijke celvergroting uit uw spieren haalt. Probeer bet gewoon: twee drankjes per dag met telkens 750 ml water, 's ochtends op nuchtere maag en direct na de training. Je zult zien dat ik gelijk heb: 6 kg stevige spiermassa in 30 dagen!



Vergeet ook uitspraken als 'een atleet van 100 kg moet meer creatine innemen dan een atleet van 70 kg'. Dat is onzin. Beide atleten kunnen dezelfde dosis creatine gebruiken, het enige verschil is dat het bij de zwaardere atleten gewoon 2-3 dagen langer duurt tot de creatinereservoirs zijn gevuld en de volle werking intreedt. Of je nu al na 8 dagen opgeladen bent met creatine of na 11 dagen, wat doet dat er nu toe? Laat je niet in de war brengen door pseudo-experts die beweren dat een succesvol gebruik van creatine een superspeciaal uitgeknobbeld innameschema zou vereisen.

Bron: www.bodypage.nl


dus 2 x 10 gram per dag
10 gram direct bij t opstaan met 750 ml water
& 10 gram direct na de training met 750 ml water
maar moet dit 6 weken lang?
en hoeveel dextrojuice moet ik erbij doen?
 
Terug
Naar boven