XXL Nutrition

Sticky Wat maakt(e) vandaag jouw dag goed?


Een vriend van me heeft dat weleens online gedaan, ook wel af en toe flink wat gewonnen. Hij heeft het online gewoon uitbetaald gekregen, maar het zou kunnen dat het bij sommige online casino's is verboden? Let er trouwens wel op dat er vaak een max inzet is dus dan gaat het trucje soms niet op..
 
Opgefockte muziek check,
Porn check,
Pre-workout meal check,
Pre-workout check,

Blood pumping, test flowing Let the training begin!
 
2 dikke speklappies

nomnomnomnom
 
denk dat ik zo maar weer eens benen ga trainen na 4 maand of iets dergelijks

wat zeggen jullie er van? doen of niet?
 
Niet doen, legs are overrated !
 
Ga je op voetbal ?
 
waarom zou je nou weer je benen trainen
 
Gewoon stukje fietsen joh.
 
pff
 
dat opposites komen bij feestje wat we doen eind oktober, mocht ook wel voor 10k euro aan artiesten en allemaal van dat schijtrommel( tis geheime zender, dat piratenmuziek gedoe)

maten zijn er gek van, doe mee omdat me dat veel geld scheeld ipv weekend daar zuipen
 
Insane training
 
8 weeks out en 2 dikke PR's gezet :)
 
Wat een supermooi filmpje. Hier ben ik volgend jaar ook bij, dan net 2 weken 18! Laatste nummer doet me aardig wat, anthem van The Qontinent waar ik heen ben geweest en 1 van de betere nummers van afgelopen zomer!:cool:

Echt dat decibel weekend was echt fantastisch. Die sfeer op die hele camping. Geen woorden voor. Volgend jaar sowieso weer en ook defqon weekendje erbij.
 
eindelijk phaggy 100 BP gehaald, eindelijk noobgains
 
Terug
Naar boven