- Lid sinds
- 23 aug 2013
- Berichten
- 10.410
- Waardering
- 12.370
- Lengte
- 1m95
- Massa
- 135kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
He's the right winged teacher education deserves. But not the one it needs right now. So they'll hunt him. Because he can take it. Because he's not our teacher. He's a silent guard, a watchful protector. A dark knight.
Wat moet je ook met school, biceps jonge!!111spijbelde op de middelbare school voor 9 maanden en toen moest ik zonder pardon van school af,
kut school
Moet je die biceps meer chocomel voede!!1ik heb geen biceps
veel dbbers kunnen dit bevestigen
nee man, ben en jerries is het anabooltje van de natuur zeg ik altijd
Je mag ook niets meer tegenwoordig.
Alles wat extreem is zou niet voor een klas mogen staanextreem-rechtse mensen zouden niet eens vrij rond mogen lopen, laat staan voor de klas staan. Kameraad Stalin had gelijk.
. Idc buiten school, maar op school hoor je zo neutraal mogelijk te zijn vind ik.Same. Alleen ik voed de leegte in mij met het optillen van zware dingen, en niet met een vriendje.
Was je zwanger?spijbelde op de middelbare school voor 9 maanden en toen moest ik zonder pardon van school af,
kut school
Wat de f**k heeft iemands politieke overtuiging met diens neiging naar subjectief lesgeven te maken?Alles wat extreem is zou niet voor een klas mogen staan. Idc buiten school, maar op school hoor je zo neutraal mogelijk te zijn vind ik.
