Naar huis met de Theoriën !!! tuurlijk... want bodybuilding is "GEEN" wetenschappelijke ondersteunde sport

groot gelijk heb je

!

ik denk dat jou olijfolie-hamburger dieet meer in relatie staat met je immense vetgehalte dan kracht ooit tot massa zal staan.
Waarom hebben ze zo'n brute fysiek ?
Omdat ze ook wel trainen op spiermassa. vandaar dat de link te snel wordt gelegd dat kracht/massa of massa/kracht gelinkt zijn. Niets is minder waar!
Het feit dat beide zaken worden getraind, worden ze beide gestimuleerd en dit geeft de illusie van de relatie.
Waarom zo vet of de massa ?
omdat wanneer ze >250kg gewicht nemen ze een deftig tegengewicht moeten hebben.
Ze combineren (zoals elke correcte bodybuilder/powertrainer) alle zaken van kracht, massa, fysiek in hun training en voeding, maar alles los van elkaar gezien is er geen relatie.
Ipv je tijd te steken in wat Blablabla-commentaar te geven, kan je beter wat gaan aftrainen of de som op de proef nemen:traine 4 weken op massa, noteer je gewichten en train dan 4 weken enkel op kracht en doe de vergelijking !
Mensen komen hier om iets bij te leren. niet om te lezen hoe iemand weer nutteloze commentaar geeft zonder argumenten.
Als je correcte argumenten hebt moet je ze maar geven. Misschien kan je de wetenschap nog overtuigen dat de relatie wel bestaat.
Ps: ik kan nog niet naar huis want zit nog op het werk tot 18u30