Fitness Seller

Year round tren

Je vind 90 kg op 1.60 slecht? Ik vind dat een goede prestatie. Volgens mij loopt er hier op t forum ook een kerel rond van 1.60 of 1.65 ofzo. Peanuthead kan dat? Ziet er buff uit als je het mij vraagt.

Prestatie nonetheless.

90kg(droog), met name vasthouden bij die lengte is een enorme prestatie. 80kg droog bij 1m70 vind ik er al aardig buff uit zien, op foto's vooral, totdat ik er zelf naast sta en het opeens wel meevalt. Het is allemaal perspectief maar het blijft in ieder opzicht een prestatie.

Was meer bedoeld als grapjuh ''je kan zo buff zijn als je wilt maar op die lengte blijf je een tuinkabouter'' ook al kan je er geen reet aan doen. Ikzelf had op die lengte mijn baard laten staan en de powerlift Gimli van fit4free geworden.

Mijn vriendin/womanlet is 1m60, als ik buk voor een kusje voel ik al druk verschil in m'n trommelvlies:trollface:
 
Voor dit soort vraagen moet je naar n americaans forum zijn dr genoeg die year round tren runnen.
 
Ik ben een jaar on tren geweest. Ik schommelde alleen wel met doseringen. 200 cruise 600/800/1000 blast.
 
Ik ben een jaar on tren geweest. Ik schommelde alleen wel met doseringen. 200 cruise 600/800/1000 blast.

Valt het te handelen om een jaar on tren te blijven? Of zijn voornamelijk de eerste x weken vervelend qua bijwerkingen (slecht slapen e.d).
 
Enige trensides die ik ervaar zijn krampen in de borst/schouders & quads. Verder is t prima vol te houden ja..;)
 
Enige trensides die ik ervaar zijn krampen in de borst/schouders & quads. Verder is t prima vol te houden ja..;)

Dus in je cruise zette je ook gewoon je tren verder maar verlaagde je het naar 200? Dus cruisen met 250/200 test/tren?
 
Ik ben ook niet heel erg groot en heb mss zwaardere armen of velen anderen hier op dbb mede doordat ik klein ben heeft toch z'n voordelen :) :)
 
Terug
Naar boven