AndroidHealthClinic

Zeegers overleden aan overdosis drugs

  • Topic Starter Topic Starter
  • #21
Nee nooit dus! Je wordt er hooguit erg raar van en gaat vage dingen lopen doen... niemand kan bewust een overdosis MDMA nemen. Kijk als die dingen vergiftigd waren kan het wel, maar er is geen gif gevonden toch?

Weet je wat ik denk... zal wel weer een rare gedachte zijn: maar dat hij gewoon helemaal niet dood is en dat hij voor de rest van zijn leven met een nieuwe identiteit, met een riante uitkering (van ons belastinggeld) een facelift en nieuwe neus, ergens heel ver weg aan een lijntje coke zit in zijn nieuwe onderkomen...

Dat is wat ik denk.

dat is inderdaad niet eens zo'n gekke theorie, Yzord kwam er ook al mee;

Waar gaat dit over? Denk je nu echt dat Holleeder dat heeft gedaan?

Die gast is helemaal niet dood. Die zit gewoon in een getuigenprogramma en dit is de manier om hem langzaam weg te sluizen. Als Holleeder dit had gewild dat had hij dat wel laten doen voordat hij zijn verklaring kon afleggen. Nu zijn verklaring er is, doen ze net alsof hij dood is, sluizen hem weg naar mooiere oorden en Holleeder hangt en heeft ook nog eens de verdenking op hem.
 
haha ze vallen bij bosjes.
 
fatale mdma-overdosis is of oververhitting van het brein of hartfalen. Het komt dus wel voor maar of je het "overdosis" kan noemen weet ik niet. Hartfaling kan genetisch zijn en oververhitting een nalatigheid.
 
Tuurlijk, een overdosis mdma poeder. :rolleyes:
 
Het is allemaal wel heel plotsling, ik denk gewoon dat segers een nieuw onderkomen heb gekregen van justitie na het verhoor. Zodat hij ook niet vervolgd kan worden door de criminelen.
in amerika gebeurd dat heel vaak natuurlijk.
 
Poule op zetten wie de volgende is en hoe die het loodje legt ??? ;)
 
Holleder is onschuldig en de rechtbank dient hem van alle zaken vrij te spreken. Je hoort niet voor iets veroordeeld te worden voor iets dat je niet gedaan hebt.
 
Holleder is onschuldig en de rechtbank dient hem van alle zaken vrij te spreken. Je hoort niet voor iets veroordeeld te worden voor iets dat je niet gedaan hebt.

??? Wordt hij al veroordeeld dan? Ik dacht dat daar die hele rechtzaak over ging, om te kijken OF hij iets gedaan heeft en OF ze hem daarvoor kunnen veroordelen. Hij zit daar dus eigenlijk alleen maar voor ons vermaak momenteel denk jij? :D

Verder denk ik dat je bij een overdosis mma best kunt overlijden hoor. :D
 
Nee, maar mocht het tot een veoordeling komen, is Nederland echt gezonken. :thumbdown:
 
Terug
Naar boven