- Lid sinds
- 26 mei 2011
- Berichten
- 1.151
- Waardering
- 42
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
nope geen ik ben tegen aas !
geloof mij ik heb nooit aan die shit gezeten ik ben er radicaal tegen dit was mijn ene regel voor ik begon te trainen nooit op dat niveau zal gaan vind het gewoon je lichaam kapot maken!!!
om aan andere te bewijzen dat het puur natuur ook kan met harde trainingen en een goede voedingslijn en levensstijl !!!!!Goed dat je meteen vermeld dat het puur natuur is, waarom deed je dat?
nope ander account kwijt mijn émailadres kwijtDit is gewoon een dikke troll actie met een kloon account.
idd mijn basis was niet slecht
ty for the comment peacethx !
benen zijn sterk maar staan achter in vorm maar mijn stats
nope geen ik ben tegen aas !
(creatine en pre workout's en eiwitten natuurlijk )



geloof mij ik heb nooit aan die shit gezeten ik ben er radicaal tegen dit was mijn ene regel voor ik begon te trainen nooit op dat niveau zal gaan vind het gewoon je lichaam kapot maken!!!

om aan andere te bewijzen dat het puur natuur ook kan met harde trainingen en een goede voedingslijn en levensstijl !!!!!
---------- Post toegevoegd Mon 11 Jun 2012 om 00:33 ----------
nope ander account kwijt mijn émailadres kwijt
---------- Post toegevoegd Mon 11 Jun 2012 om 00:37 ----------
idd mijn basis was niet slechtty for the comment peace
---------- Post toegevoegd Mon 11 Jun 2012 om 00:39 ----------
thx !
