dude haal die foto weg uit deze gast zijn thread die is van ages away only for gare hanenhok purposes ja
dus delete je post klojo
want anders?
heb je ook een nieuwe foto dan? die niet van 'ages away' is.
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
dude haal die foto weg uit deze gast zijn thread die is van ages away only for gare hanenhok purposes ja
dus delete je post klojo
Ik snap het idd deze reactie heb ik al heel vaak gehad en zat hier dus ook op te wachtenIk durf het bijna niet te zeggen maar woog net uit de douche bijna 119 kilo dit natuurlijk omdat ik vandaag al 10 eieren zonder dooier op heb.half pak brintabijna een halve kilo kiphalf pak rijst4 stuks fruit4 liter waterIk kan ook bijna niemand wijsmaken dat ik nog nooit gekuurd heb, de enige dingen die ik gebruikt heb zijn creatine no en tribulus en eigelijk de laatste 2 maar een paar xIk probeer altijd zo juist mogelijk te trainen ik, de laatste 2 jaar leef ik ook eigelijk bijna voor de sport :S ( eigelijk is dit ook niet helemaal goed ) ik moet echt een tusseweg gaan vinden tussen mijn hobby werk en sociaal leven.Op mijn werk zeggen ze dat ik werk tijdens het eten en niet eet tijdens het werk.PS ik wil best een foto maken van de weegschaal
Alleen dit lijkt me wel zon lijp idee
![]()
en ik zit natuurlijk niet te wachten op een ban ofzo, ik vertel echt de waarheid meer kan ik er niet van maken.
je bench gaat wel lekker!

![]()
ik haal hem straks weer weg wil nietje log vervuilen, maar zie je wat een ****ing verschil dit is terwijl ik even lang ben als jij


Bruut man. Zeker wel te zien waar die 117 kilo zitten. En die benen zien er echt goed uit. Alleen die dl kan natuurlijk niet he.dit zijn mijn benen koud:
Mijn stats:
( Hoewel ik mij eigen eigelijk niet echt focus op kracht meer op de uitvoering ) maar hierbij dan toch mijn stats wanneer ik een ontzettende goeie dag heb.
Bankdruk: 135 kg, 8x
Deadlift: 130 kg 8x
Squat: 160 kg 8x
Ik train eigelijk bijna nooit zo zwaar ( voor mij dan ) alleen in een gekke bui en als ik barst van de energie.![]()

Gast, dit is toch overduidelijk dat hij massiever is dan jij bent. Ik zou jouw eerder veel minder schatten.t*ring gast
ik weeg precies hetzelfde als jou en ben even lang als jou maar die massa heb ik bij lange niet...... no way dat dit 117 is of ik heb echt 15 kg meer vet als jij ofzo![]()
