Fitness Seller

Amerikaanse presidentsverkiezingen en voorverkiezingen

Onder The American Dream verstaat Obama dat wanneer je hard werkt je een gezin kunt onderhouden, als je ziek wordt er the healthcare is, je kinderen naar een universiteit kunnen etc.

Daar heb je geen Obama of overheid voor nodig, en het heeft niets te maken met de American dream. Obama snapt niets van de principes waarop Amerika gebouwd is en negeert de grondwet volledig. Ik voorspel dat de VS verder gaat aftakelen net als nu met Europa aan het gebeuren is.
 
De verkiezing draaide niet om Obama versus Romney. De verkiezing was belangrijk in de zin dat het als indicator diende van waar de bevolking van het land op dit moment staat tegenover de grote maatschappelijke vraagstukken.

De 'Verenigde' Staten van Amerika is niet meer, en zal er ook nooit meer komen. De illusie van het zijn van een verenigd land is zo goed als verdwenen. De individuen die tot aan hun graf door de staat verzorgd willen worden en het liefst op hun uitkeringstrekkende reet zitten zullen nooit zo willen zijn als de Amerikanen die er in alle vrijheid wat van willen maken. Meer dan de helft van de personen die op dit moment claimt Amerikaan te zijn, zijn in feite communisten, free-loaders en dieven.

Amerika is demografisch gezien verziekt tot op het bot en luidt daarmee het absolute en onbetwistbare eindpunt van het land in. Bergafwaarst is de enige richting voor dat ongeregeld zooitje.
 
Terug
Naar boven