- Lid sinds
- 28 aug 2003
- Berichten
- 7.587
- Waardering
- 1.075
- Lengte
- 1m90
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
jij wat maat? Ik mn max is nu 77.5kg na 4 maanden trainen, en vind dat ik persoonlijk een zwakke bench heb![]()
. En van die kleine mensen die beter kunnen benchen dan grote mensen is ook bullshit zo te zientrainenk, hoe veel kg squat en deadlift je?
Als je sneller beter wil worden in benchen moet je vaker gaan benchen.
In mijn gym zijn er maar enkele die zoveel benchen, lijkt me sterk dat jij het na 3 maanden kan.
Wat is dat toch met al die kerels die na een kleine half jaar 100kg benchen alsof het niets is..
- #1 Ze trainen al veel langer, maar "pas 4 maanden serierus". Dan zeggen ze dat ze pas 4 maanden trainen
- #2 Ze liegen om stoer te doen
- #3 Ze zitten aan de AAS
- #4 Ze hebben een historie van andersoortige kracht gerelateerde sport
- #5 hier en daar heb je misschien een genetisch wonder met super T-rex armpjes en ver bovengemiddeld aantal satellietcellen.
- #6 Ze hebben professionele begeleiding en vanaf dag 1 al perfecte voeding/workouts
Bijna altijd is het #1, als je doorvraagt.
Maar 181cm @ 71kg - 15%, lijkt me een wonderkindje dan, als zijn stats kloppen. 15% betekent 10-11kg vet en maar 60kg VVM.
Dat is erg laag voor iemand van 181cm, laat staan dat je dan 5x100kg zou kunnen bankdrukken.
Maar wie weet, misschien is het legit. Zo ja dan gaat OP een interessante toekomst tegemoet.
Je hebt gewoon aanleg voor benchen, plus je vind het leuk dat is ook reden om daar sterker in teworden. Ik vind bp echt een k*t oefening , maar komt ook omdat ik er niet goed in ben.
Zou proberen je lichaams gewicht teverhogen, en bijvoorbeeld wendeler tegaan doen
succes!
snap ook niet waarom ik hier zou over liegen , ik ben hier anoniem en ik kom gewoon om raad vragen hoe ik op de snelste manier nog kracht bijkom , ik train echt nog maar 3-4maand en ik neem niks van middelen en heb enkel heel mijn jeugd voetbal gedaan, en van mijn voeding : 1dag eet ik goed de andere dag slecht , mijn voeding is slecht , maar ik train wel hard en 6keer per week.
heb nu vandaag 5 sets gedaan na mijn warm up :5keer 100 , 5keer 100 , 4keer 100 , 4keer 100 , 3 keer 100
ik probeer vanaf nu op mijn voeding te letten en veel te eten en op hoger gewicht te komen, ik heb altijd in mijn jeugd veel kracht gehad in vergelijking met mijn leeftijdsgenoten terwijl ik totaal niet breed was.
en in verband met profesionele begeleiding , ik heb wel redelijk wat opgezocht welke krachtoefeningen het best zijn en die met zo goed mogelijke techniek getraind direct heb direct met de juiste oefeningen beginnen trainen.
---------- Toegevoegd om 12:01 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 12:00 ----------
ok zal ik doen , bedankt!
jij wat maat? Ik mn max is nu 77.5kg na 4 maanden trainen, en vind dat ik persoonlijk een zwakke bench heb![]()
ok zal ik doengewoon ff filmpje maken vriend, heb je die twijfels niet meer en kunnen we je meteen techniek tips geven ! win win
ik benchte 60kg na een jaar ofzo...

