- Lid sinds
- 14 aug 2011
- Berichten
- 5.171
- Waardering
- 563
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Paar vraagjes over pwo's.
Van Beta-alinine krijg je toch tintelingen? is dit een indicatie dat de pwo in het algemeen inkickt of is het puur de beta-alinine?
Ik krijg deze tintelingen namelijk 5-7 uur na inname en vroeg me af of ik het dan dus beter kan timen met mijn trainingen.
Voor de rest merk ik niet veel van de pwo's, de tintelingen zijn eigenlijk het enige.
Beste body en fit vorige week maandag besteld, nogsteeds niks in huis... Track en trace geeft alweer onbekend aan als bezorgdatum... Can you fix this?
Bestelnr is nogsteeds : 410946

NP, komt goed! Bestel nooit zon smaak, bang dat die erg zou tegen vallen...

Net eldert aan de telefoon haha, bestelling gedaan! 412678

even gebruik van de WP+oats aanbieding gemaakt.
heb erbij gezet dat ik niet zo'n slechte shakebeker hoef, hopeleijk hebben jullie een andere of een sample in de plaats is ook goed
ref 412768

We hebben de ouderwetse goeie shakers weer
- Eldert
Toffe gozer he.. goede versterking voor het team..Net eldert aan de telefoon haha, bestelling gedaan! 412678


Had gelezen eind deze week begin volgende week.. klinkt goed heMooi om te zien dat de oats en whey nu met flinke korting te koop zijn, aangezien dit maandelijks een vaste uitgave is
Las ook dat er iets met t idee van de sporttas gedaan is, hopelijk is die dr snel dan gaat ie mooi mee eind volgende maand op vakantie
Trouwens de dosis van fast diet verhoogd naar 3 capsules en ism Ideal body kan ik nu wel zien in de spiegel dat ik langzaamaan droger wordt![]()


Mooi om te zien dat de oats en whey nu met flinke korting te koop zijn, aangezien dit maandelijks een vaste uitgave is
Las ook dat er iets met t idee van de sporttas gedaan is, hopelijk is die dr snel dan gaat ie mooi mee eind volgende maand op vakantie
Trouwens de dosis van fast diet verhoogd naar 3 capsules en ism Ideal body kan ik nu wel zien in de spiegel dat ik langzaamaan droger wordt![]()

Heb van de week ook een account aangemaakt, komende week maar eens wat whey bestellen en denk ik ook caseïne voor het eerst. Ga straks de nachtdienst in en m'n ouders zijn tot en met vrijdag weg, dus kan overdag geen bestelling ontvangen. Dus nog maar een weekje wachten!

Nee, maakt niet uit. De capsule zit er om heen voor het gemak en de inhoud neem je toch op. Als het uit capsule komt of uit een potje los poeder...B&F,
Die bcaa's van ON die van de aanbieding, kan het kwaad om ze uit de caps te halen? Aangezien de THT al kort is.. Hoewel ik niet weet of de tht met bcaa's uitmaakt

Wil ik net bestellen,
Heb een order van 158 euro.
Staat er ineens dat het niet werkt WTF!?
Ben benieuwd wat een 14jarige aan supplementen neemt.
Ben benieuwd wat een 14jarige aan supplementen neemt.
