Sniezel
Freaky Bodybuilder
- Lid sinds
- 6 okt 2011
- Berichten
- 5.075
- Waardering
- 569
- Lengte
- 1m82
- Massa
- 95kg
- Vetpercentage
- 6%
En en en?Zo net voor 10 uur bestelt, hopelijk morgen binnen
Kan ik gelijk de chocolade karamel smaak testen![]()
Geef toe, goddelijke smaak of niet?

In de blender is ie NOG lekkerder!
Ik eet wel altijd voor me training en neem daarna direct me PRE voordat ik in me auto stap.Hallo B&F,
Ik heb nu al een paar keer Swollen gebruikt en ben er erg over te spreken. Echter kreeg ik vandaag na het innemen op een nuchtere maag (1ste keer dat ik dit deed) een rooie gloed over heel m'n lichaam, ook kreeg ik het plotseling erg warm. Is dit bij jullie bekend en waar zou het aan kunnen liggen? Kan dit kwaad?
Ik heb btw daarna snel nog wat gegeten en toch weer een lekkere training neer kunnen zetten, mede door de rush die ik krijg van het product.
Dan hakt hij er niet zo hard in maar meer geleidelijk. Als je ervoor niet eet krijg je idd tintelend gezicht en al

Maar dan is het effect wel zwaarder. Ik neem t liever op volle maag.
Gister besteld, vandaag in huis. fine oats in perfecte staat afgeleverd![]()
!!
Bij mij een keer een gaatje in de zak. wit poeder liep uit de doos. Hadden de de doos open gemaakt bij de Post om te checken wat er in zat






