Ik heb helaas nog geen exacte data. Zodra ik deze heb, laat ik het weten

Dat klopt helemaal. We hebben twee versies in omloop en beide vallen ze onder de pink mini shaker. Normaal gesproken kan je er niet speciaal aan komen. Wij voegen altijd 1 van de 2 toe wanneer je hiervoor kiest. Je mag je verzoek altijd bij de opmerkingen aangeven, dan kunnen wij ons best voor je doen. Alleen kan niet toezeggen dat het dan gebeurt.Vraagje: Als ik whey bestel neem ik er vaak een roze mini shaker bij. Die ik krijg zijn altijd zachtroze, maar nu zie ik de laatste tijd foto's voorbij komen van felroze shakers. Op de site zie ik ze alleen niet, hoe kan ik aan zo'n felroze shaker komen? Vind ze een stuk leuker dan de zachtroze.
Het kleine beetje fructose 1-2 gram is inderdaad voor de zoetheid van het product. Het is een dusdanig kleine hoeveelheid dat het prima kanWaarom zit er fructose in de volgende producten?
Whey protein exclusieve
http://www.bodyenfitshop.nl/eiwitte...ody-fit-sportsnutrition/whey-proteine-stevia/
Perfect protein
http://www.bodyenfitshop.nl/eiwittenwhey/eiwitten-alle/body-fit-sportsnutrition/perfect-protein/
Niet dat ik bang ben van wat fructose. Maar het heeft toch geen nut dat dit erin zit? Is dat om het zoeter te maken?

Durf ik niet exact aan te geven. Zodra we door de oude voorraad zijn, verwacht ik de nieuwe. Ik heb er geen zicht op wanneer deze op zijn. Stuur me anders je refnr even. Krijg je een nieuwe zakhey b&f vanaf wanneer zijn de nieuwe(betere) zakken voor de oats beschikbaar, hier was er 1 gescheurd, geen ramp op zich maar dan wacht ik met nieuw bestellen tot die er zijn..
danku

Ralf



Het is voor mij heel lastig aan te geven. We hadden enkele weken geleden verwacht dat we het rond deze periode binnen zouden krijgen. Helaas is dat niet het geval en daarom is dat lastig voor mij aan te geven. Helaas heb ik hiervan geen indicatie.
De
