Mike87
Dutch Bodybuilder
- Lid sinds
- 25 apr 2006
- Berichten
- 308
- Waardering
- 3
- Lengte
- 1m95
- Massa
- 100kg
Heb het even gecheckt deze is verzonden en wordt morgen bij je aangeboden.
Bedankt, voor je bestelling!!
Postbode was net aan de deur, top

Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Heb het even gecheckt deze is verzonden en wordt morgen bij je aangeboden.
Bedankt, voor je bestelling!!


Waneer hebben jullie Scivation whey weer op vooraad?

Enig idee wanneer jullie de Elite Liquid Protein ampullen weer kunnen leveren?
Ik zit er aan te denken om te beginnen met creatine. Ik neem momenteel ook Serious Mass van Optimum nutrition. Welke creatine raad je mij aan om mee te beginnen?
Zit te twijfelen tussen http://www.bodyenfitshop.nl/creatine-alle/universal/universal-micronized-creapure-creatine en http://www.xxlnutrition.nl/best_product/39/XXL Nutrition/Creatine MonohydraatHey even een vraagje ik had een potje creatine ethyl ester besteld. Maar nu is het niet echt poeder maar meer klonterig hoort dit zo, of.. ??
Nog samples van crack over?Zit te twijfelen tussen http://www.bodyenfitshop.nl/creatine-alle/universal/universal-micronized-creapure-creatine en http://www.xxlnutrition.nl/best_product/39/XXL Nutrition/Creatine Monohydraat

De volgende keer neem ik het een half uur voor mijn maaltijd die ik een anderhalf uur voor de training eet, dan piekt het beter met mijn training.Dymatize heeft een kleine vertraging.
Ik hoop nog deze week...uiterlijk begin volgende week.
