- Lid sinds
- 28 mei 2008
- Berichten
- 9.530
- Waardering
- 796
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
hebben de capsules CEE en AAKG van het huismerk dezelfde kleur?

Ok super zo snel!
hmm met wie verzenden jullie,
tpg? is al geweest hier. maar geen pakketje van jullie erbij![]()
Hey B&F zou je die total muscle solution kunnen nemen op trainingsdagen en dan op niet trainingsdagen kre-alkalyn bijvoorbeeld? Of word dat niets?
Mijn bestelde bestelling is op het afgeleverde adres afgeleverd!
Kan je Total muscle een uur voor gebruik maken?
@ jams
maar zelf ga je toch ook voor een whey zonder smaaktoevoegingen, dus jij zou 'm moeten begrijpen![]()
anders zou ik wel lekker ande chocoladewhey zitten hoor:dIk koop af en toe die lean gainer met oats , ik ken meer mensen die het willen kopen .
Maar omdat er aspartaam inzit , is het het NO .
Zullen jullie van plan om aspartaam vrije " complex lean gainer " te maken![]()
@ jams
maar zelf ga je toch ook voor een whey zonder smaaktoevoegingen, dus jij zou 'm moeten begrijpen![]()

Scivation afgelopen zaterdag binnengekomen. Echt lekker spul!


Onlangs de Perfect Proteine Matrix en Micro Whey Proteine Isolate besteld.
Snelle levering en prima verpakt!
De matrix lost helaas niet geweldig om met een vork en een glas, maar met de bijgeleverde shaker werkt het allemaal prima!
Ik trof zojuist wel een zwart stukje rubber achtig iets in mijn shake aan. Dit gebeurde me gisteren ook al.
Het zat in een shake van de Isolaat en ik kan het eigenlijk nergens in de shakebeker plaatsen....![]()

Vreemd, check het poeder even.
Bel anders even met 0513-683068.
Lossen ze dan direct voor je op.![]()

