Ik vind het maar apart dat de weekaanbiedingen pas vrijdag bekend worden gemaakt en niet logischerwijs in het begin van de week. Is dit logistiek gezien handig voor jullie? Twee extra dagen om in te pakken?.
Had al 1,5 week geen whey meer, dus gelijk maandag 30/05 Isolaat Perfection besteld, dinsdag binnen. Weer retesnel! Echter er dan vrijdag achter komen dat wat ik bestel de weekaanbieding wordt is weer super zuur!![]()
Dat doen wij eigenlijk, omdat zo de mensen in het weekend ook kunnen bestellen. Op maandag zit je met het weekend als de afsluiting van de weekaanbieding en wij hebben liever dat wij met het weekend beginnen.

-Leon
---------- Toegevoegd om 09:52 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 09:51 ----------
De bestelling van gisteren staat op track&trace nog steeds als voorgemeld. Enig idee of die mannen van de tnt vandaag gewoon bezorgen? Of hebben ze gisteren niet gesorteerd?
Hemelvaart, dus TNT is niet geweest.

Morgenochtend in huis.
-Leon

.
wat nu?
